در شرایطی قرار داریم که مرد صاحب نام دنیای جعبه ی جادو J.J. Abrams یک برنامه ی کاری بسیار شلوغ برای خودش تهیه کرده است ، از یک طرف پروژه ی بزرگ Star Wars: Episode VII را در دست دارد و از آن طرف هم مسئولیت مهمی در قسمت آینده ی فیلم Star Trek را برعهده دارد . کارگردانی ، تهیه کنندگی و حالا نویسندگی در Star Wars: Episode VII باعث شده است تا وی کم کم از صندلی کارگردانی Star Trek 3فاصله بگیرد اما آنچه مشخص است این می باشد که آبرامز همچنان بدنبال Star Trek: Into Darkness تهیه کننده ی این پروژه خواهد بود و خودش می تواند جایگزین مقام کارگردانی اش را انتخاب کند که شاید طرفداران را تاحدودی آرام تر کند .


تا الان شایعات بسیاری در رابطه با چه کسی کارگردان Star Trek 3 خواهد بود روانه ی فضا های مجازی شده است و در این راه می توان به اسامی همچون Jon M. Chu از G.I. Joe: Retaliation و سازنده ی Rise of the Planet of the Apes بنام Rupert Wyatt اشاره کرد . Rupert Wyatt که شانس بیشتری نسبت به سایر نامزد ها بهمراه داشت وJ.J. Abrams در جایی اشاره کرده بود وی بهترین انتخاب است اما این کارگردان بتازگی پروژه ی بازسازی The Gambler را برای Paramount با بازی Mark Wahlberg بدست گرفته که برنامه اش را برای Star Trek 3 پر خواهد کرد . با حذف شدن مهمترین مهره ی این لیست ، حال چه کسی این پروژه را کارگردانی می کند و نباید این مورد را هم فراموش کرد کهپارامونت بسیار علاقه دارد تا قسمت سوم را بسیار زودتر از فاصله ی مابین دو قسمت اول روانه ی اکران کند .


براساس آخرین اخبار ، دو کمپانی Paramount و Skydance به کارگردان فیلم Attack the Block بنام Joe Cornishعلاقه مند شده اند که با اینکار ، این کارگردان یک قدم بزرگ را در حرفه ی کاریش بر می دارد . Joe Cornish با ساختAttack the Block برای ۲۰۱۱ نظرات بسیار مثبتی را دریافت کرد ، علاوه براین همکاری خوبی با Edgar Wright در فیلمنامه ی انیمیشن The Adventures of Tintin داشت که باعث شده است تا این دو باری دیگر برای نوشتن فیلمنامه ی پروژه ی بزرگ Ant-Man کنار هم جمع شوند و در نهایت کاملا بنظر می رسد Joe Cornish آمادگی لازم برای ورود به یک پروژه ی بزرگ بلک باستر و گرفتن یک مقام مهم را در خود داراست .

هنوز خبر رسمی در مورد این کارگردان و Star Trek 3 منتشر نشده اما اطلاعات در دست می باشد که نشان دهنده ی علاقه ی Paramount برای آغاز فیلمبرداری در تابستان ۲۰۱۴ و اکران در سال ۲۰۱۵ یا به احتمال زیاد ۲۰۱۶ می باشد . آیا علاقه دارید تا Star Trek 3 و Star Wars: Episode VII را در سال مرگدر روبروی یکدیگر مشاهده کنید ؟!!
منبع:خبرگزاری آریا فیلم