از آنجا که The Expendables 3
به کارگردانیPatrick Hughes قرار است در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۱۴ اکران شود ، مسلما بزودی تریلر یا یک تیزر رسمی از این فیلم را خواهیم دید . همانطور که در گذشته گفتیم ، در این قسمت Sylvester Stallone در نقش Barney Ross و گروه Expendables اش که شامل اعضای جدیدی هم می شود در مقابل همکار قدیمی Ross و یکی از سردمداران اصلی گروه اولیه Expendables بنام Conrad Stonebanks با بازی Mel Gibson قرار خواهند گرفت .


از قسمت قبلی بازگشت Jason Statham , Jet Li , Dolph Lundgren , Randy Couture , Terry Crews وArnold Schwarzenegger را شاهد خواهیم بود و همچنین چهره های تازه واردی همچون Wesley Snipes , Antonio Banderas و Harrison Ford به اضافه ی چهره های جوانی از جمله Kellan Lutz ، Ronda Rousey ، Victor Ortiz وGlen Powell به جمع ستارگان این پروژه پیوسته اند .

حال تا قبل از اینکه تریلر The Expendables 3 منتشر شود ، می توانید این پوستر از فیلم را مشاهده کنید با عنوان ” Never send a boy to do a man’s job ” (هیچگاه یک تازه وارد را برای کار مردها نفرست ) . قسمت اول این فیلم تواسنت ۲۷۴ میلیون دلار و دنباله ی آن ۳۰۰ میلیون دلار فروش کرد که با افزایش ۲۰ میلیون دلاری در میزان بودجه نیز همراه بوده است .
منبع:خبرگزاری آریافیلم