ستاره ی اکشن سینمای هالیوود Vin Diesel همچنان به انتشار تصاویری از جدیدترین فیلمش Fast & Furious 7 ادامه می دهد و این بازیگر از آن دسته ستارگانی می باشد که در همه حال با طرفدارانش در ارتباط بوده و صفحه ی فیسبوکش یک سند برای این بحث می باشد . البته هیچکدام از تصاویر منتشر شده تابحال دارای اسپویلر نبوده اند و امروز نیز سه تصویر از این پروژه بدستمان رسیده که ممکن است کمی دارای اسپویلر باشند ، یکی از آنها مربوط می شود به Vin Diesel وJason Statham که مشغول خواندن فیلمنامه می باشند و دیگری هم می توانید Dwayne Johnson را در کنار دیزلمشاهده کنید .


در تصویر دوم بنظر می رسد Dwayne Johnson در نقش Hobbs در بیمارستان می باشد و باید دید داستان این کارکتر پس از اتفاقات Fast 6 در این قسمت جدید به کجا ختم خواهد شد . Vin Diesel در جایی اعلام کرده بود در Fast & Furious 7 ، کارکتر Hobbs با نتایج کارهایی که کرده است روبرو می شود که شاید چندان هم خوشایند نباشند .


Dwayne Johnson
قبل از این پروژه مشغول بازی در فیلم Hercules: The Thracian Wars بوده است که برعکس انتظارات فیلمبرداری آن پروژه بسیار زودتر تمام شده و یا Brett Ratner در این مدت زمان تنها صحنه های Rock را فیلمبرداری کرده است . James Wan کارگردان این فیلم می باشد و بنظر می رسد وی را در همین مقام برای دنباله های آینده ی Fast & Furious 8 و Fast & Furious 9 نیز مشاهده خواهیم کرد .


دیگر بازیگران این فیلم را Paul Walker ,Tony Jaa , Tyrese Gibson , Kurt Russell , Michelle Rodriguez , Ludacris , Nathalie Emmanuel , Djimon Hounsou , Lucas Black و John Brotherton تشکیل می دهند .


فیلم Fast 7 در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۴ اکران می شود .
منبع:خبرگزاری آریافیلم