به این خاطر که سال مرگ = ۲۰۱۵ چندان هم مرگبار بنظر نمی رسید و حجم اش از فیلمهایی که حتما باید ببینید پرنشده است ، جدیدترین ساخته ی Guillermo Del Toro بنام Crimson Peakنیز به این سال ملحق شد . براساس آخرین اطلاعات خالق Pacific Rim آخرین ساخته اش را در تاریخ ۱ آپریل ۲۰۱۵ اکران خواهد کرد و شایعاتی شنیده می شود کهCrimson Peak دیگر عنوان این پروژه نمی باشد و بتازگی به Haunted Peak تغییر یافته اما هنوز این عنوان رسمی نیست و مشغول کار برویش می باشند .

فیلمبرداری این پروژه در استادیوی Pinewood تورنتو از تاریخ ۱۰ فبریه تا ۱۴ می صورت خواهد گرفت و جزییات داستانی این پروژه همچنان محرمانه می باشد و آنچه هم وجود دارد پر از شک و شبهه و عجیب است . Crimson Peak به عنوان یک پروژه ی ترسناک ، عاشقانه ، تاریخی و در رابطه با روح ها توصیف می شود و Guillermo Del Toro در مورد داستان اعلام داشته این فیلم در مورد یک نویسنده ی جوان می باشد که در می یابد همسرش آن کسی که بنظر می رسید باشد ، نیست .

Charlie Hunnam
, Tom Hiddleston , Jessica Chastain و Mia Wasikowska تا الان چهار بازیگر اصلی این پروژه می باشند
.همچنین لازم به ذکر می باشد که Guillermo Del Toro در تازه ترین صاحبت ش افزود :” ما عنوان Haunted Peak را برای مراحل اولیه فیلمبرداری استفاده کردیم اما همچنان نام اصلی فیلم Crimson Peak می باشد و تغییرناپذیر است “.


منبع:خبرگزاری آریا فیلم