در اولین تریلر فیلم Captain America: The Winter Soldierصحنه هایی از Samuel L. Jackson در نقشNick Fury رئیس سازمان S.H.I.E.L.D را مشاهده شد، اما حال تصویری جدید از دیگر فیلم Samuel L. Jackson روانه ی فضای مجازی شده است که چهره ای متفاوت از وی نسبت به آن کارکتر را دارا می باشد . Samuel L. Jackson در پروژه ی سینمایی Big Game نقش رئیس جمهور آمریکا را برعهده دارد که در مورد یک پسر بچه ی ۱۳ ساله بنام Oskari با بازی Onni Tommila می باشد و پس از مورد حمله واقع شدن هواپیمای رئیس جمهوری آمریکا ، این پسربچه خودش را به آن محل می رساند تا این شخص با اهمیت را به محلی امن برساند .

Jalmari Helander از Rare Exports: A Christmas Tale نویسنده و کارگردان و Petri Jokiranta دیگر نویسنده و تهیه کننده ی این فیلم می باشد و در کنار انتشار این تصویر ، اطلاعات جدیدی هم از پیوستن Ted Levine از American Gangster و Jim Broadbent از The Iron Lady و Ray Stevenson از Thor و Mehmet Kurtulus از Short Sharp Shock و در اخر Felicity Huffman از Transamerica برای نقش رئیس سی.آی.ای و Victor Garber ازTitanic برای نقش سخنگوی ریاست جمهوری به گروه بازیگران این فیلم بدستمان رسیده است .


خلاصه داستان : پس از اینکه چند جت از نیروی هوایی آمریکا توسط گروه تروریستی مورد حمله قرار می گیرند ، هواپیمای رئیس جمهوری آمریکا نیز در بیابانی ناکجا سقوط می کند که تنها یک نفر در میان اطرافیان وی می تواند او را نجات دهد و آن هم یک پسر ۱۳ ساله بنام Oskari می باشد . Oskari که به جنگل برای شکار و اثبات توانایی هایش به خویشاوندانش رفته است ، در حین تعغیب کردن یک گوزن ناگهان با قدرتمند ترین مرد بروی کره ی زمین روبرو می شود . درست در همین هنگام که تروریست ها برای دستگیر کردن جایزه ی بازی بزرگشان (Big Game) درحال نزدیک شدن به محل سقوط هواپیما هستند ، این پسر و رئیس جمهور باید با یکدیگر همکاری کنند تا از آن موقعیت فرار کنند . از آن طرف درحالیکه اکثر ماهواره های پنتاگون آمریکا از پیگیری این اتفاق ناموفق بوده اند ، حال نوبت Oskari می باشد تا در کنار رئیس جمهور آمریکا پر التهاب ترین ۲۴ ساعت زندگی اش را تجربه کند .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم