در حدود چند هفته ی پیش خبری اعلام کردیم مبنی براینکه Charlie Hunnam ستاره ی فیلم Pacific Rim به پروژه یFifty Shades of Grey پیوسته است ، اما مدتی نگذشت که خبر جدیدی منتشر شد و حاوی جدایی Charlie Hunnam از این پروژه بود . در آن خبر دوم ذکر شده بود ، در ملاقاتی که این بازیگر و کارگردان Sam Taylor-Johnsonبا یکدیگر داشته اند به این توافق رسیدند که Charlie Hunnam بدلیل برنامه ی شلوغ تلویزیونی اش از نقش اصلی کنار برود و بازیگر جدیدی به پروژه اضافه شود .

برنامه ی شلوغ تلویزیونی ؟!! مسلما برای بسیاری این جمله ساده لوحانه است و نباید انتظار داشت یک بازیگر نه چندان معروف اما صاحب نام پس از عقد قرارداد و مصاحبه به بررسی برنامه ی کاری اش بپردازد و ناگهان مشاهده کند که وقت کافی برای یک پروژه ی سینمایی ندارد ! بسیاری پروژه ی Fifty Shades of Grey را مانند سه گانه ی Twilight تشبیه می کنند و از همان زمان انتخاب Charlie Hunnam برای نقش Christian Grey نه تنها طرفداران این بازیگر را ناراضی کرده بود بلکه طرفداران این کتاب نیز چندان از این انتخاب خوش حال نبودند و بارها نارضایتی خودشان را اعلام کردند .

حال ممکن است کمپانی Universal از ادامه ی این پروژه با این شدت نارضایتی طرفداران موافق نبوده و یا خوده چارلی هانام به شخصه جدایی از این پروژه را به تصویری منفور بودن در ذهن طرفدارانش ترجیح داده است . حتی در بعضی از سایت های خبری ، این انبوه اعتراض را مانند خبر انتخاب Ben Affleck برای Batman می دانستند ، تنها با این تفاوت که کمپانیWarner Bros و Ben Affleck از ابتدا چنین چیزی را پیش بینی می کرده و آماده ی ان بودند اما Universal و Sam Taylor-Johnson خیر .


همچنین لازم به ذکر می باشد که اخبار دیگری هم بدستمان رسیده است به این صورت که Charlie Hunnam خواستار تغییر فیلمنامه و دستمزد اش بوده . حال بهرنهایت Universal و Focus Features بسیار علاقه مندند تا ساخت این پروژه سروقت آغاز شود که به همین دلیل جستجو برای بازیگر نقش اولشان را بسرعت آغاز کردند . حال بنظر می رسد این جستجو به پایان رسیده و Jamie Dornanاز Once Upon a Time و The Fall بازیگر Christian Grey جذاب ، میلیاردر و باهوش خواهد بود .

Dakota Johnson
از ۲۱ Jump Street همچنان دارنده ی نقش Anastasia Steele و Sam Taylor-Johnson کارگردان پروژه می باشد . بدنبال این خبر ، اطلاعات دیگری از پیوستن چند بازیگر جدید هم در دست داریم که Juno Temple از The Dark Knight Rises برای نقش Kate (بهترین دوست Anastasia) و Frank Grillo ازThe Grey برای نقش Taylor (بادیگارد) از جمله ی آنها می باشند .


فیلم Fifty Shades of Grey در تاریخ اول آگوست ۲۰۱۴ اکران می شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم