شرکت سونی پیکچرز ابتدا اعلام کرده بود درام «مردان آثار ماندگار» (The Monuments Men) را از 18 دسامبر (27 آذر) روانه سینماها می کند، اما لس آنجلس تایمز گزارش داد این فیلم سه ماه اول 2014 اکران می شود.

کلونی گفت او و گرانت هسلو همکار تهیه کننده اش از سونی و فاکس قرن بیستم - که در تولید «مردان آثار ماندگار» با سونی همکاری کرده - خواستند اکران فیلم را به تعویق بیندازند، چرا که برای کامل کردن صدها جلوه های ویژه زمان بیشتری نیاز است.

از «مردان آثار ماندگار» به عنوان یکی از رقبای فصل جوایز سینمایی امسال یاد می شد، اما با تغییر تاریخ اکران آن دیگر امکان رقابت در جوایز اسکار 2014 را نخواهد داشت.

این تریلر اکشن بر مبنای داستانی واقعی ساخته شده و در آن مت دیمن، بیل موری، کیت بلانشت، ژان دوژاردن، باب بالابان و جان گودمن در کنار کلونی نقش آفرینی می کنند.
«مردان آثار ماندگار» درباره گروهی مورخ هنری و متصدی موزه است که در جنگ جهانی دوم ماموریت پیدا می کنند به آلمان بروند تا چند شاهکار هنری را از چنگ دزدان نازی نجات بدهند و به صاحبان واقعی اش بازگردانند.کلونی و دیمن در «مردان آثار ماندگار» نقش سربازانی کهنه کار را به عهده دارند که هدایت گروه را به عهده دارند.

فیلمنامه را کلونی و شریکش گرانت هسلو از روی کتاب «مردان آثار ماندگار: قهرمانان متفق، دزدان نازی و بزرگ ترین جستجوی گنج در تاریخ» نوشته رابرت ام. ادسل و برت ویتر نوشته اند.


منبع:خبرآنلاین