پروژه ی جدید کارگردان و نویسنده ی End of Watch بنام David Ayer بنام Furyکه مضمونی در رابطه با جنگ جهانی دوم دارد درحال فیلمبرداری می باشد و بتازگی کارگردان و نویسنده ی این فیلم چند تصویر از پشت صحنه ی این پروژه را در صفحه ی توئیتراش به اشتراک گذاشته است . نویسنده ی Training Day ابتدا داستانی در مورد جنگ جهانی دوم نوشت و آنرا به مبلغ ۱ میلیون دلار به QED فروخت ، سپس اوایل امسال کمپانی Columbia Pictures توانست حق امتیاز آنرا بدست بگیرد .


داستان فیلم Fury در سال ۱۹۴۵ اتفاق می افتد ، در جایی که نیروهای نازی درحال از هم پاشیدگی هستند و ۵ تن از خدمه ی یک تانک آمریکایی بنام Fury تحت محاصره ی آلمانی ها قرار می گیرد . با توجه به تجربیاتی که از سبک فیلمبرداری این فیلمساز در End of Watch بدست آورده ایم و با تماشای این تصاویر بطور کامل بشما نشان می دهد David Ayer از فیلمبرداری درون یک ماشین پلیس تا فیلمبرداری درون یک تانک چه تغییراتی اتخاذ کرده است . مسلما باید منتظر یک فیلم خوب دیگر از این کارگردان باشیم و تا الان همه چیز عالی بنظر می رسد . بازیگران این فیلم شامل Brad Pitt , Shia LaBeouf , Logan Lerman , Jon Bernthal , Michael Pena و Jason Isaacs می شوند .


فیلم Fury در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .


خلاصه داستان : در تاریخ آپریل ۱۹۴۵، جنگ جهانی دوم در انتهای راه است ، متفقین در حالیکه حملاتشان را وارد منطقه ی European Theater (منطقه ای عظیم از یک جنگ وحشتناک که از جانب آلمان آغاز شد) کرده اند ، یک ماموریت خطرناک در پشت خط های دشمن به فرمانده ای باتجربه ی نظامی بنام Wardaddy با بازی Brad Pittکه هدایت یک تانک شرمن و ۵ خدمه ی درونش را برعهده دارد ، می رسد . در این راه فرمانده Wardaddy و یارانش ناگهان وارد منطقه ی اصلی دشمن یعنی نازی ها می شوند .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم