هیوجکمن نقش اصلی درام دلهره آور «بخش ۶» را بازی می کند. این فیلم بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته می شود و جکمن در آن نقشی شرح حال گونه دارد.«بخش 6» قصه زندگی یکی از جاسوس های سرشناس کشور انگلستان یعنی مانسفیلد کامینگز را به تصویر خواهد کشید.

هیو جکمن در این فیلم در نقش این جاسوس ماهر و قدیمی بازی خواهد گرفت.کمپانی یونیورسال تهیه کننده این درام دلهره آور جاسوسی است.

مانسفیلد کامینگز در تاریخ سازمان جاسوسی انگلستان جای ویژه ای دارد و صنعت سینما مدت هاست که به دنبال تولید نسخه سینمایی قصه زندگی وی است.

کمپانی یونیورسال از چندی پیش که بحث تولید این فیلم سینمایی مطرح شد به دنبال بازیگری برای این فیلم بود که ایفای نقش کامینگز را به او بسپارد.

خط اصلی قصه فیلم در ارتباط با نحوه شکل گیری سازمان مخفی اینتلیجنت سرویس بریتانیای کبیر است که در سطح بین المللی با نام ام آی 6 هم شناخته می شود.

جرج مانسفیلد کامینگز که بعدها از سوی دولت مرکزی لقب سر را هم گرفت، اولین مدیر اجرایی این سازمان جاسوسی پیچیده بود.

در مجموعه فیلم جیمزباند این کاراکتر هم حضور دارد و از با نام مستعار «ام » اسم برده می شود. در حقیقت کاراکتر ام در این مجموعه فیلم، الهام گرفته از کاراکتر کامینگز است.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، «بخش 6»بر اساس فیلمنامه ای از آرون برگ ساخته می شود و هنوز کارگردانی برای آن انتخاب نشده است.

کمپانی یونیورسال برای کارگردانی فیلم چند گزینه را در نظر دارد که جاستین لین سازنده «سریع و آتشی» ها و برت راتنر کارگردان «مردان ایکس: آخرین راست قامت» دو تن از آنها هستند.

برت راتنر در فیلم خود از هیو جکمن در نقش اصلی (کاراکتر مرگ گرگ نما/وولورین) استفاده کرد. ولی جاستین لین در هیچ فیلمی با جکمن همکاری نداشته است.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم برداری «بخش 6»اعلام نشده است. ولی گفته می شود این فیلم برای اوایل فصل بهار سال 2014 جلوی دوربین می رود.

هیو جکمن مدتی قبل درام دلهره آور و اجتماعی «زندانیان» را روانه اکران عمومی سینماهای جهان کرد. این فیلم پس از 4 هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی،حدود 54 میلیون دلار فروش کرده است.

--------------

منبع: فارس