براحتی می توان گفت این هفته متعلق به Jurassic Worldبوده و اخبار بسیاری در رابطه با پروسه ی انتخاب بازیگر برای این پروژه شنیده ایم ، حالا پس از اضافه شدن دو بازیگر نوجوان بنامهای Ty Simpkins از Iron Man 3 و Nick Robinson از The Kings of Summer ، کارگردان Safety Not Guaranteed بنام Colin Trevorrow بدنبال یک بازیگر صاحب نام برای یکی دیگر از نقش های اصلی فیلم اش رفته است .


بتازگی اخباری بدستمان رسیده است که نشان می دهد Josh Brolin مشغول مذاکره برای پیوستن به پروژه ی Jurassic Park 4 می باشد که قرار است این فیلم در سال مرگ = ۲۰۱۵ روانه ی اکران شود . جزییات داستانی و کارکتر Josh Brolin برعکس دو بازیگر قبلی نامشخص است اما می توان حدس زد که وی را در نقش اصلی خواهیم دید و یا نقش پدر کارکتر های Nick Robinson و Ty Simpkins را بازی خواهد کرد .

بنظر می رسد Jurassic World دارای کارکتر های بیشتری نسبت به سه گانه یJurassic Park می باشد و دست Colin Trevorrow را برای انتخاب بازیگر آزاد تر می گذارد . درحالی یکی از کاندید های نقش Batman جاش برولین مشغول مذاکره برای حضور درJurassic World می باشد که Bryce Dallas Howard
نیز در همین موقیعت قرار دارد و ستاره ی سریالNew Girl و فیلم Safety Not Guaranteed بنام Jake Johnson دیگر بازیگر این پروژه می باشد و باید دید که آیا Josh Brolin هم برای این نقش در نظر گرفته شده است یا خیر .


تا به اینجا می توان اعلام داشت اگر بخواهیم Jurassic World را با Jurassic Park در بخش بازیگران مقایسه کنیم ، Jake Johnson بسیار به Jeff Goldblum شباهت دارد که وی نقش Ian Malcolm را در پارک ژوراسیک برعهده داشت وJosh Brolin جایگزین مناسبی برای نقش Alan Grant می باشد که این نقش را هم Sam Neill بازی کرده بوده است . اما جدا از این پروژه ، Josh Brolin در فیلم بازسازی Spike Lee بنام Oldboy که در ماه آینده اکران خواهد شد حضور دارد و علاوه براین فیلم درام Labor Day با همراهی Kate Winslet به کارگردانی Jason Reitman نیز از پروژه های آینده ی وی می باشد .


فیلم Jurassic World در تاریخ ۱۲ جون ۲۰۱۵ بصورت سه بعدی اکران می شود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم