زک اسایدر و همراهانش پس از پایان مراحل پیش تولید فیلم بدون عنوان سوپرمن/ بتمن با ورود به لس آنجلس خود را برای فیلمبرداری این فیلم آماده می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی لاتینو ری ویو، مستقر در لس آنجلس برای اولین بار از حضور عوامل فیلم در این شهر خبر داد. بر اساس این گزارش عوامل این فیلم با گرفتن شاتهایی از نیمه اول بازی فوتبال آمریکایی در استادیوم دانشگاه گوتام سیتی خودشان را برای آغاز فیلمبرداری این فیلم آماده می کنند. آنها با ارائه تی شرت هایی به تماشاگران، آنها را به تشویق ترغیب می کردند.

با این وجود آنهایی که مشتاق دیدار با بازیگران این فیلم یعنی بن افلک و هنری کاویل بودند، کاملا ناامید شدند. به نظر می رسد زک اسنایدر با گرفتن شاتهای مورد نظر، سعی در استفاده از تصاویر واقعی درسکانس رویارویی سوپرمن و بتمن در این فیلم داشته باشد.
به دنبال موفقيت فيلم «مرد فولادي» ، «زك اسنايدر» كارگردان اين فيلم از تمايل استوديوي وارنر براي توليد قسمت دوم فيلم خبر داد. «اسنايدر» اعلام كرده در اين قسمت «مرد فولادي» با «بتمن» و «سوپرمن» متحد خواهد شد.

«ديويد اس گوير» نويسنده سه گانه «شواليه تاريكي» با همكاري «كريستوفر نولان» فيلمنامه اين اثر را مي نويسد.

«اسنايدر» نيز كارگرداني اين فيلم را بر عهده دارد. وي اعلام كرده «هنري كاويل» با حفظ نقش «مرد فولادي» ، «امي آدامز» ، «لارن فيشبورن» و «دايان لين» در اين فيلم حضور دارند . براي بازيگر نقش «بتمن» ، «مرد فولادي» در گيشه سينماهاي جهان به فروش 630 ميليون دلاري دست يافت. همچنين مجموع فروش فيلمهاي بتمن و سوپرمن هم به 5 ميليارد دلار رسيده است. استوديوي وارنر سال 17 جولای 2015 را براي اكران «مرد فولادي 2» در نظر گرفته است.
منبع:سینماخبر