پس از سالها انتظار سرانجام فیلمساز Edgar Wright وقت کافی برای پروژه ی Ant-Man پیدا کرده است و حالا بنظر می رسد Marvel و Edgar Wright به انتخاب بازیگر برای این پروژه نزدیک شده اند . مدت طولانیست که سازنده ی Hot Fuzzبه عنوان کارگردان Ant-Man انتخاب شده است و فیلمنامه ی این پروژه را چند سال پیش در کنار Joe Cornish ازAttack the Block به نگارش در آوردند و وی تصمیم گرفت تا قبل از ساخت این پروژه ی مهم ابتدا تجربیات بیشتری کسب کند که در نهایت منجر شد به نوشتن و کارگردانی فیلم خوب The World’s End ، حال دیگر وقت Ant-Man رسیده و این پروژه در سال بعد فیلمبرداری اش را آغاز خواهد کرد تا در سال مرگ ۲۰۱۵ آماده ی اکران شود و همچنین آمادگی لازم برای مبارزه با پروژه ی عظیم Warner Bros بنام Batman vs. Superman داشته باشد .

براساس آخرین اخبار در رابطه با این پروژه ی کمپانی مارول ، Joseph Gordon-Levitt از Inception و Paul Rudd ازThis Is 40 و سریال Friends ، دو بازیگری هستند که برای نقش اصلی یا همان کارکتر Ant-Man مورد توجه Marvel وادگار رایت قرار گرفته اند ، علاوه براین در ادامه ی این خبر اعلام شده است که هر دوی این بازیگران باید قبل از اتخاذ آخرین تصمیم باری دیگر در مقابل نماینده ی Marvel و Edgar Wright تست نمایش بدهند . البته امکان اضاقه شدن نام یک بازیگر دیگر نیز تا آخرین لحظات وجود دارد اما این دو از بالاترین شانس برخوردار می باشند .


کارکتر مرد مورچه ای در دنیای داستان های کمیک بوک دارای شخصیت های بسیاری می باشد اما بنظر می رسد در این فیلم بروی شخصیت Hank Pym تمرکز خواهد شد که وی در کمیک بوک یک دانشمند خارق العاده بوده است و سبب اختراع ماده ای شد که به خودش امکان تغییر سایز یا اندازه ی بدنش را می دهد . با شناختی که از Edgar Wrigh بوسیله ی فیلمهای گذشته اش پیدا کرده ایم ، براحتی می توانیم بگوییم که او شخصیتی همچون Joss Whedon دارد و این امکان را به وی می دهد تا علاوه بر دیگر بخش های مختلف داستان ، شاهد حسی کمرنگ از شوخی در فیلم باشیم و به همین دلیل ثابت می کند Joseph Gordon-Levitt و Paul Rudd انتخاب های خوبی برای این نقش هستند . حتی لازم به ذکر می باشد که چند ماه قبل هم از Paul Rudd برای بازی در این نقش درخواست شده بود که شاید کمی شانس وی را بالاتر ببرد .

Joseph Gordon-Levitt
نیز در گذشته توسط کمپانی Marvel برای بازی در دیگر فیلم فاز سوم بنامDr.Strange در زیره ذره بین این کمپانی قرار داشت . شما کدام را مناسب می دانید ؟

فیلم Ant-Man در تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .


منبع:خبرگزاری آریافیلم