در هفته های گذشته شده بود که Sam Taylor-Johnson برای فیلم جدیدش بنام Fifty Shades of Grey که براساس کتابی به همین نام نوشته ی E.L. James ساخته خواهد شد ، Dakota Johnson از سریال Ben and Kate وCharlie Hunnam از فیلم Pacific Rim را برای دو نقش اصلی انتخاب کرده است . Kelly Marcel فیلمنامه ی این پروژه را نوشته و داستان این کتاب رابطه ی یک میلیاردر ۲۷ ساله بنام Christian Grey و یک دانشجوی جوان Anastasia Steele را به تصویر می کشد که دو رمان بعدی Fifty Shades Darker و Fifty Shades Freed نام دارند که عمق بیشتری از رابطه ی این دو را نشان خواهند داد .


حال بتازگی باخبر شدیم که در ملاقاتی که بین Sam Taylor-Johnson و Charlie Hunnam صورت گرفته ، این دو به توافق رسیده اند تا بازیگر مرد دیگری را برای نقش Christian Grey پیدا کنند . در این خبر اعلام شده ، ستاره ی فیلمPacific Rim در برنامه ی کاری اش که بیشتر آنرا سریال های تلویزیونی تصرف کرده اند ، چندان زمان کافی برای پروژه یFifty Shades of Grey باقی نمی گذارد و اگر هم این فیلم در باکس آفیس موفق شود و Universal Pictures تصمیم به ساخت دنباله و دو رمان دیگر بگیرد ، این بازیگر توانایی حضور در دو دنباله ی آینده را هم ندارد . چارلی هانام یکی از بازیگران سریال Sons of Anarchy می باشد که توسط شبکه ی FX درحال پخش است و فصل ۶ام اش در این ماه آغاز به پخش شده است .


هنوز مشخص نشده بجای وی چه کسی در قالب نقش Christian Grey قرار خواهد گرفت اما قبل از Charlie Hunnamبازیگران دیگری از جمله Leonardo DiCaprio و Brad Pitt و همچنین Tom Hardy برای این نقش در زیر ذره بین قرار داشتند . هر دو بازیگران دو نقش Christian Grey و Anastasia Steeleتوسط نویسنده ی کتاب خانم E.L. James انتخاب شده اند و کتاب Fifty Shades of Grey در اصل یک سه گانه می باشد که به ۵۰ زبان دنیا ترجمه شده است و تا الان بیش از ۷۰ میلیون از نسخه ی ان در جهان بفروش رسیده که آنرا به سریعترین فروش کتاب در جهان تبدیل می کند .


فیلم Fifty Shades of Grey در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۴ اکران می شود .

منبع:خبرگزاری آریافیلم