نام کامل: Mark Feuerstein
زادروز:8 ژوئن 1971
سال های فعالیت:1995_اکنون
پیشه:بازیگر
همسر(ها): Dana Klein

Mark Feuerstein هنرپیشه ی آمریکایی بیشتر برای ایفای نقش Dr. Henry "Hank" Lawson در سریال تلویزیونی Royal Pains شناخته شده است.


زندگی شخصی:

Feuerstein در شهر نیویورک به دنیا آمد.وی پسر آدری و Harvey Feuerstein می باشد.مادرش معلم و پدرش وکیل است.وی در یک خانواده یهودی بزرگ شد.او در دبیرستان کشتی میگرفت و توانست چندین مقام قهرمانی کسب کند. Feuerstein
در دبیرستان دالتون درس خواندو در سال 1993 از دانشگاه پرینستون فارغ التحصیل شد.او سپس به آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی لندن رفت. در سال 2005 با نویسنده تلویزیونی Dana Klein ازدواج کرد.آنها دارای سه فرزند به نام های Lila Jane, Frisco Jones و Addie می باشند. وی هم اینک در لس آنجلس زندگی میکند.زندگی حرفه ای:

Feuerstein برای نخستین بار در سریال Loving حضور یافت.هنگامی کهکارگردان فیلم What Women Want
در حال انتخاب بازیگر برای فیلمش بود، دخترش که بازی مارک را در سریال Practical Magic مشاهده کرده بود از مادرش خواست تا برای بازی در این مجموعه از Feuerstein دعوت به عمل آورد.
وی همچنین در فیلم های Fired Upو Conrad Bloom, The Heart Department , Good Morning, Miami , and 3 Lbs به ایفای نقش پرداخت. همچنین در فیلم Two Weeks Notice به عنوان معشوقه ی ساندرا بولاک به ایفای نقش پرداخت اما تمام سکانس های وی از فیلم حذف شد.
در سال 2003 از طرف مجله ی People جزء 50 نفر زیبای دنیا انتخاب شد.
وی اخیرا در سریال Royal Pains به ایفای نقش پرداخته است. در 14 ژوئن 2010در برنامه ی تلویزیونی WWE Raw
حضور یافت.
فیلم های مورد علاقه وی Annie Hall ، The Godfathe و Rocky می باشند.فیلموگرافی

این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.