در گذشته خبری را منتشر شده بود به این صورت که بازیگر فیلم نامزد اسکار Zero Dark Thirty بنام Joel Edgertonمشغول مذاکره با کمپانی Warner Bros می باشد تا به پروژه ی Shantaram بپیوندد . این پروژه توسط دو کمپانیInifinitum Nihil که در ان Johnny Depp بهمراه خواهرش Christi Dembrowski از صاحبان اصلی کمپانی می باشند و همچنین کمپانی GK Films به مدیریت Graham King تهیه کنندگی خواهد شد.


حال اخبار جدیدی بدستمان رسیده است که نشان می دهد Warner Bros برای کارگردانی این پروژه بسراغ سازنده یTop of the Lake بنام Garth Davis رفته است و وی Shantaram را کارگردانی خواهد کرد .

این فیلم که براساس کتابی بهمین نام نوشته ی Gregory David Roberts که از کتاب های پرفروش این نویسنده می باشد ، ساخته می شود ، سبکی خاطره مانند دارد در مورد شخصیتی بنام Lin است که داستان سفر و محکوم شدنش در استرالیا را روایت می کند ، وی به جرم شلوغ کاری در شهر بمبئی ، به علاوه حمایت و فراری دادن یک مجرم زیر زمینی محکوم می شود .

فیلمنامه ی این پروژه توسط Eric Roth از The Curious Case of Benjamin Button نوشته شده است و همانطور که در گذشته گفتیم Joel Edgerton به شخصا توسط Johnny Depp برای نقش اصلی این پروژه انتخاب شده که ابتدا خودش تصمیم داشت در این نقش حضور یابد .

قبل از اینکه کمپانی Warner Bros وارد این پروژه شود و تغییراتی بدهد ، ابتدا قرار بود تاJohnny Depp در نقش Lin و ستاره ی فیلمهای هندی Amitabh Bachchan که اخیرا وی را در The Great Gatsbyنیز دیده ایم ، در نقش Prabaker حضور یابند .


Joel Edgerton که در روز های اوجش قرار دارد ، علاوه براین پروژه ، در فیلم جدید Ridley Scott بنام Exodus در مقابلChristian Bale حضور خواهد داشت و همچنین مشغول مذاکره برای بعهده گرفتن نقشی در پروزه ی Weirdo نیز می باشد .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم