کم کم باید خودمان را آماده کنیم تا منتظر رقابت عنوان بزرگ سینمایی و دنباله هایی باشیم که در سال مرگ بر سر رتبه های اول در باکس آفیس با یکدیگر مبارزه خواهند کرد . هرچند تعدادی از کمپانی های فیلمسازی بعضی از پروژه هایشان را از سال ۲۰۱۵ دو کرده اند اما همچنان این سال شایسته ی لقب مرگ می باشد .

براساس همین توضیحات ، کمپانیUniversal Pictures سرانجام تاریخ رسمی اکران دنباله ی فیلم کمدی Ted را مشخص کرد . در حالیکه از ابتدا این پروژه برای اکران در آپریل ۲۰۱۵ تعیین شده بود اما بتازگی این کمپانی اعلام کرد که Ted 2 را برای همان سال مرگ
نگه میدارد اما بجای آپریل ، Ted 2 در ۲۶ جون ۲۰۱۵ روانه ی اکران خواهد شد . این فیلم کمدی با اکران در آن تاریخ تمام آخر هفته را در اختیار خودش خواهد داشت اما بلافاصله در هفته ی بعدش در تاریخ ۴ جولای باید خود را آماده ی رقابت با دو عنوان بزرگبازسازی Terminator و Independence Day 2 و انیمیشن Minions کند .


با توجه به اینکه درحال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در مورد داستان Ted 2 وجود خارجی ندارد اما می دانیم که Seth MacFarlane خالق قسمت اول برای کارگردانی و نویسندگی و همچنین بهمراه Mark Wahlberg برای بازی در قسمت دوم باز می گردد . دو نویسنده ی دیگر قسمت اول بنامهای Alec Sulkin و Wellesley Wild برای نوشتن فیلمنامه ی Ted 2 به Seth MacFarlane کمک خواهند کرد . بهرحال مرد کمدی سریال های انیمیشنی مکفارلین هم اکنون مشغول فیلمبرداری پروژه ی سینمایی جدیدش بنام A Million Ways to Die in the West می باشد و از آنجا که این فیلم قرار است در می ۲۰۱۴ اکران شود ، می توان حدس زد فیلمبرداری پروژه ی تد ۲ نیز در بهار آینده یا حتی تابستان آغاز شود .


قسمت اول Ted که با بودجه ی ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود در باکس آفیس توانست ۲۱۸,۸ میلیون دلار از فروش داخلی و ۵۴۹,۳ میلیون دلار از فروش جهانی بدست بیاورد . این فیلم کمدی در همان هفته ی اولش با داشتن۳,۲۳۹ سالن میزان ۵۴ میلیون دلار فروش کرد که رتبه ی اول جدول فروش در اختیارش قرار گرفت .

در فیلم کمدی A Million Ways to Die in the West بازیگرانی از جمله Charlize Theron , Liam Neeson , Amanda Seyfried ,Sarah Silverman ، Giovanni Ribisi و Neil Patrick Harris حضور دارند که در مورد یک مرد بی دست و پا و مزرعه دار می باشد که پس از شکست در یک دوئل ، کسی را که بی نهایت دوستش دارد را از دست می دهد و بعد ازگذشت چند روز از این اتفاق ناگهان یک زن غریبه و کاملا عجیب پیدا می شود و به این مزرعه دار روش تیراندازی و مبارزه را یاد می دهد اما در نهایت این مرد ترسو که حال دیگر شجاع شده است ، هم باید زنی را که نسبت به او علاقه داشته است را پس بگیرد و هم با شوهر آن زن غریبه روبرو شود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم