فقط دو ماه مانده است تا جدیدترین اثر کارگردان نامزد اسکار David O. Russell بنام American Hustle در تاریخ ۱۳ دسامبر اکران شود و داستان این فیلم در مورد عملیاتی ویژه بنام Abscam می باشد که باعث افشا سازی بسیاری از بالا رتبه ها دولت آمریکا توسط سازمان FBI می شود .

این پوستر ها متعلق به کارکتر های این فیلم می باشد که توسط بازیگران صاحب نامی همچون Christian Bale , Bradley Cooper , Jeremy Renner و Jennifer Lawrence و در آخر Amy Adams هنرنمایی می شوند . دیگر بازیگران این فیلم شامل Louis C.K. , Michael و Jack Jones و Michael Pena می شوند . از هم اکنون از American Hustle به عنوان یکی از بخت های اصلی اسکار یاد می شود و در روزهای جشنواره ای نیز به کرات نام این فیلم را خواهیم شنید .


خلاصه داستان رسمی : داستان این فیلم بروی یکی از جذاب ترین و خیره کننده ترین رسوایی تاریخ ملت آمریکا نشسته است ، فیلم American Hustle در مورد یکی از بهترین جعل کننده ی آثار هنری Irving Rosenfeld با بازی Christian Bale می باشد که بهمراه همکار حیله گر و اغوا کننده ی بریتانیایی اش Sydney Prosser با بازی Amy Adams مجبور می شوند تا با سرسخت ترین مامور FBI بنام Richie DiMaso با بازی Bradley Cooper در موضوعی مهم همکاری کنند .Richie DiMaso این دو همکار را وارد دنیای زورمندان نیوجرسی و مافیایی می کند که هم اندازه که دلربا می باشند ، خطرناک نیز هستند .

Jeremy Renner
نقش Carmine Polito را بازی می کند ، یک اپراتور لطیف ، احساساتی و سیاسی نیوجرسی که ما بین جعل کنندگان آثار هنری و فدرال در تگنا قرار می گیرد . Rosalyn همسر غیرقابل پیش بینی Irving Rosenfeld با بازی Jennifer Lawrence می توان همان موضوعی باشد که ممکن است باعث سقوط دنیا شود . مانند فیلم قبلی David O. Russell ، این فیلم نیز از سبکی پیچیده و در عین حال ساده برخوردار است که جهات تاریکی دنیا و زیبایی زندگی را در کنار هم نشان خواهد داد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم