• فیلم هفت دلاور، درباره هفت تیرانداز به سرپرستی مردی به نام کریس آدامز (دنزل واشنگتن) در غرب وحشی است که تصمیم می گیرند از مردم یک دهکده در برابر راهزنان دفاع کنند…

• داستان فیلم حول زندگی پر هیجان پسر بچه ای با نام «جیکوب» می گذرد که خود را در خانه ای پر از بچه های جور واجور با توانایی های خاص و مافوق طبیعی پیدا می کند. مسئولیت مراقبت و پرورش توانایی های این کودکان بر عهده ی خانم «پرگرین» است که به نوبه ی خود توانایی های فوق العاده ای دارد...

• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

شماره عضویت
      14
      محل زندگی
      tehran
      پسندیده : 323
      مورد پسند : 183 بار در 102 پست

بیوگرافی Fiona Gubelmann بازیگر نقش Jenna Mueller در سریال Wilfred

بیوگرافی Fiona Gubelmann
      mv5bmtu0mjk5ntcxmf5bml5banbnxkftztcwmtk5otqwoa@@-_v1-_sx640_sy1065_-jpg

نام کامل : Fiona Victoria Gubelmann
      متولد : 30 مارچ 1980
      در santa monica, california , US
      بازیگر امریکایی،بومی کالیفرنیا

او بازیگری و رقص را در پرسچول آغاز کرد. در کلاس های رقص و کمپ های تابستانی نمایش و تئاتر شرکت می کرد. او در سال 2002 از فارغ التحصیل شد. و بعد از آن برای تحصیل در رشته بازیگری به Beverly hills playhouse رفت.
      از سال 2003 بازی در نمایش های تلویزیونی را اغاز کرد و در همان سال در کمدی employee of the month بازی کرد.
      البته در سال های بعد او در فیلم ها و سریال های متعددی به عنوان بازیگر مهمان ظاهر شد.
      زمانی که او برای بازی در ویلفرد انتخاب شد بیان کرد که قطعا عاشق نقش خود در این سریال می شود.
      همسراو Alex Weed است.

Filmography

Year Film Role Notes
      2004 کارمند ماه Amber
      2007 تیغه های افتخار Woodland Fairie
      2010 پایین رودخانه Tabitha
      مالیات sex
      Tina
      2011 توقف اخر Ella In post production.
      2012 مسابقه ی سفید Julie In post production.

[edit]Television

Year Show Role Notes
      2003 The Mullets Valley Girl Episode 1.9 Airway to Heaven
      2004 Cold Case Bobbi Jean Banks 1968 Episode 2.4 The House
      The Mountain Darlene Toth Episode 1.7 The Letter
      2005 Joey Anna Episode 1.14 Joey and the Premiere
      2007 CSI: NY Isabella Cooksey Episode 3.20 "What Schemes May Come"
      Sales Guys Season Fisher
      My Name Is Earl Lucy Episode 3.6 Frank's Girl
      2008 Comedy Gumbo ShmappleBapp's Hostess / The Future Mrs. Chambers Recurring character in three episodes, and a different character in one
      Knight Rider Courtney Flynn Episode 1.8 Knight of the Zodiac
      2009 The Closer Lisa Price Episode 5.12 Waivers of Extradition
      Californication Young Wife Episode 3.4 Zoso
      2011 The Paul Reiser Show Jill Unaired episode The Shave
      2011–present Wilfred Jenna Main cast
      2011 Parenthood Sandy Episode 3.1

حالا یه مصاحبه از اون رو براتون میزارم :

توصیف او از خونش :

" این برای من بسیار مهم بود تا خونم واقعا شبیه به یک خونه باشه. وقتی که من جوونتر بودم به جاهای زیادی رفتم... و جاهای مختلفی زندگی کردم...
      و وقتی به اینجا اومدم خواستم اینجارو به شکلی دربیارم که واقعا می خوام. دکوراسیون اینجا ترکیبی از هنر های آسیایی ،مکزیکی و امریکایی اصیله. من حداقل سالی یکبار به هاوایی میرم و فکر می کنم این تاثیر زیادی بر دکور خونم گذاشته.

توصیف او از خانوادش :

خانواده من فوق العاده هستند. آنها از من و کارم حمایت زیادی کردند و بدون انها من به چیزهایی که الا دارم نمی رسیدم.
      خواهر من بهترین دوست من ست. و من از رابطه ی نزدیکمون بسیار خوشحالم. او یک عکاسه.
      مادرم هم بسیار باهوش ست و یک کمپانی روبه تنهایی اداره می کنه.
      وقتی من یک نوجوان بودم پدرم از دنیا رفت و خانواده ما از اون به بعد سه نفره شد. اما مادم با یک فرد خیلی خوب ازدواج کرد و او ماررو مثل بچه های خودش بزرگ کرد.

fiona2-jpg

این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.
      ویرایش توسط SaHaR : ۱۳۹۲-۰۵-۱۳ در ساعت ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
      دلخوشی ها کم نیست.!!!!!!!!!
      زندگی باید کرد................