Sam Robards

sam-jpg

Sam در نیویورک به دنیا آمد، پدر و مادرش ،Jason Robards و Lauren Bacall هم هردو بازیگر هستند.او اولین کارش را در سال 1980 تجربه کرد و همین کار موجب شد تا در فیلمی به کارگردانی Paul Mazursky در سال 1982 به نام Tempest بازی کند.در سال 1985 با بازیگری به نام Suzy Amis ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام jasper ست.آنها در سال 1993 از هم جدا شدند. بعد از این ازدواج ناموفق سم با مدلی دانمارکی به نام Sidsel Jensen ازدواج کرد و آنها بعدها صاحب دو پسر شدند.
در سال 1988 او و پدرش در فیلم Bright lights big city در کنار هم بازی کردند. بعد از این بازی مشترک ، سم پدرش را در سال 2000 از دست داد. او در سال 1993 هم در فیلم Pret-a-porter با مادرش هم بازی شد.
در بازی در تئاتر های مختلف هم او سابقه ی خوبی دارد. و در سال 2002 هم نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در tony Awards شد.
او در فیلم هایی چون : Fandango ، American Beauty ، life as a house ,the other side of the tracks نیز نقش آفرینی کرده ست.

او را اخیرا در سریال gossip Girl ، Treme و Twisted دیده ایم.این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.