کمپانی Lionsgate تصویری جدید از فیلم I, Frankenstein (من، فرانکشتاین) منتشر کرد . این پروژه که ابتدا دارای عنوان دیگری بود اما بدلیل وجود دو پروژه به همین نام ، تهیه کنندگان این پروژه تصمیم گرفتند تا این فیلم را با عنوان I, Frankenstein روانه ی اکران کنند . این فیلم براساس کتابی به همین نام نوشته ی Kevin Grevioux ساخته شده است و کارکتر قدیمی و کلاسیک را وارد دنیایی مدرن و حال می کند . دیگر پروژه به همین نامDaniel Radcliffe و James McAvoy را در کنار هم دارد .


داستان این فیلم که در حقیقت ما را با مخلوق فرانکشتاین آشنا می کند در مورد شخصیتی بنام Adam با بازی Aaron Eckhart می باشد که توسط شیطان شکار می شود تا رازهایش به عنوان یک موجود خلق شده توسط دکتر فرانکشتاینبرای دیگر مخلوقات آشکار شود . در این تصویر Aaron Eckhart ستاره ی فیلم The Dark knight را مشاهده می کنید که دو تیقه (سلاح) در دستانش قرار دارد و می توان گفت این تنها جزییاتی ست که در کتاب اصلی نوشته ی Mary Shelley دیگر وجود ندارد . براساس آخرین اطلاعات اولین تریلر این فیلم در روز جمعه توسط کمپانی Lionsgate منتشر خواهد شد . دیگر بازیگران این فیلم را Yvonne Strahovski , Bill Nighy , Socratis Otto , Miranda Otto و Jai Courtney و Aden Young تشکیل می دهند .


فیلم I, Frankenstein در تاریخ ۲۴ ژانویه بصورت سه بعدی اکران می شود .


خلاصه داستان : ۲۰۰ سال پس از شوکه شدن مردم از مخلوقات دکتر Frankenstein ، یکی از موجودات وی بنامAdam همچنان در زمین حضور دارد و زندگی می کند . اما ناگهان او در میابد که در میان جنگی قرار دارد که حتی از مرز ایمان درون انسان ها نیز بالاتر است و او کلیدی در دست دارد که سرنوشت دوران انسان ها به آن بستگی دارد . I, FRANKENSTEIN توسط یکی از نویسندگان فیلم علمی / تخیلی UNDERWORLD بنام Stuart Beattie نوشته و کارگردانی شده و Kevin Grevioux نویسنده ی کتاب نیز در راه به Stuart Beattie کمک کرده است .منبع:خبرگزاری آریا فیلم