انتظارها به پایان رسید

اولین قسمت هابیت The Hobbit: An Unexpected Journey بدون رقیب امشب 14 دسامبر اکرانش آغاز شد.

متن زیر تنها واقعیت به وجود آمده است و لاغیر....
آخرین ساخته ی پیتر جکسون بزرگ ، خالق ارباب حلقه ها در حالی فردا اکران میشود که این فیلم در جشنواره هایی که فعلا نامزدهایشان اعلام شده اند مشخص شده که از جایگاه خوبی برخوردار نیست(از لحاظ نامزدی و کسب جایزه بهترین فیلمهای انتخاب شده) ، به عنوان مثال حتی جزو 10 فیلم انجمن منتقدین آمریکا این اثر حضور نداشته و بی
شتر برای تدوین ، جلوه های ویژه و طراحی لباس نامزد دریافت جایزه تا به اینجای کار شده است.
تا بحال در نمایش های محدود این اثر 60% منتقدین از این اثر خوششان آمده و این فیلم توانسته رتبه ی 8.9 از 10 را در سایت imdb فعلا کسب کند.
اما به احتمال بسیار زیاد این اثر رقیبی جدی برای دیگر فیلمهای 2012 در اسکار برای کسب جایزه های جلوه های ویژه و از این دست جوایز میباشد ، چرا که به عقیده ی منتقدین و اصحاب سینما حتما در یکی دو رشته باید انتظار اسکار را برای این اثر داشت و منتقدین فیلمبرداری و جلوه های ویژه این اثر را تحسین کرده اند.
اما در مورد فروش باید گفت این فیلم در بهترین شرایط فروش هفتگی قرار گرفته چون هفته ی پیش SkyFall فیلمی که بیش از 1 ماه روی پرده بود مقام نخست فروش رو کسب کرد و در واقع این هفته هم فیلمی مطرح هفته اولی هم اکران نمیشه که بگیم با این فیلم قراره رقابت کنه.
فیلم دیگر هفته ی بعد که بنظر هم مهمه با نام Jack Reacher هم بعیده با پروژه ی عظیم پیتر جکسون از لحاظ فروش گیشه بتونه رقابت کنه(فیلم دیگری که هفته ی بعد اکران میشه ولی محدودیت داره Zero Dark Thirty هست) و باید 2 هفته ی دیگر در 28 دسامبر منتظر رقیبهایش بینوایان و جانگوی آزاد شده باشه که از فروشش بعد از دو هفته کم کنند!
اقتصاد دانان سینما اعلام داشته اند که این اثر میتواند فروشش به مراتب از دو فیلم 28 دسامبر بیشتر باشد چون بینوایان و جانگوی آزاد شده با هم اکران میشوند و این فیلم باز در آن زمان روی پرده است و هنوز وقت دارد بفروشد.
به هر حال باید فردا شب دید این فیلم در روز نخست و هفته ی اول چقدر فروش میکنه و بعد از آن از لحاظ اقتصادی به این پروژه ی بزرگ نگاه کرد.

لینک دانلود یکی از مهمترین تریلرهای این فیلم ، لینک را برای دانلود در دانلود منیجر قرار دهید=
http://pdl.stream.aol.com/pdlext/aol..._1_720p_dl.mov