• لک لک ها دیگر به جای نوزادان، وظیفه ی تحویل محصولات اینترنتی را به عهده دارند, اما وقتی که بصورت اتفاقی یک سفارش نوزاد از راه می رسد, بهترین و سریعترین لک لک تصمیم می گیرد که نوزاد را به خانواده اش برساند...

• خلبانی بنام چسلی سالی سولنبرگر (تام هنکس) پس از اینکه هواپیمایش دچار نقص فنی می شود، آن را سالم و بدون تلفات بر روی رودخانه ی هادسون فرود می آورد و با این عمل شجاعانه تبدیل به یک قهرمان می شود. ولی با تحقیقاتی که بعداز سقوط هواپیما آغاز میشود آبروی او در خطر قرار میگیرد...

• یک سازمان دولتی مخفی چندین ضد قهرمان با قدرت های خارق العاده را به کار میگیرد تا ماموریتی خطرناک را در ازای کوتاه شدن دوره حبس شان، انجام دهند...

• خطرناک ترین مامور سابق سازمان CIA، "جیسون بورن" کم کم به یاد می آورد که واقعاً چه کسی است و سعی میکند حقایق پنهان در مورد گذشته اش را کشف کند...

• داستان فیلم درباره ی کودکی به نام سوفی است که با غول بزرگ مهربانی آشنا می شود و زمانی که متوجه می شود بقیه ی غول ها (که بسیار ظالم هستند) می خواهند کودکان بی گناه انگلستان را بخورند، به فکر می افتد که برای همیشه مانع کارشان شود...

• کارمند آژانس امنیت ملی آمریکا “ادوارد اسنودن” به طور ناگهانی هزاران اسناد محرمانه طبقه بندی شده را به خبرگزاری ها لو میدهد و...

• سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست...

• آرتور بیشاپ (جیسون استتهام) خیال میکرد گذشته ی مرگبارش را پشت سر گذاشته، اما یکی از نیرومندترین دشمنانش پیدایش می شود و معشوقه ی او را می رباید. اکنون او مجبور است به اقصی نقاط جهان سفر کند تا سه ترور غیرممکن را انجام دهند و آنها را بصورت حادثه جلوه دهد...

• یک پسر نوجوان به نام کوبو باید به دنبال یک سری وسایل جادویی بگردد تا با استفاده از آنها بتواند روحی که از گذشته آمده را شکست دهد...

• فیلم داستان واقعی دو مرد جوان به نام های دیوید و افریم است که برنده ی یک قرارداد 300 میلیون دلاری می شوند تا مهمات جنگی آمریکا را در افغانستان تامین کنند و...

• خوش آمديد

ورود / ثبت نام

خوش آمديد

ورود / ثبت نام

هم اکنون وارد انجمن شويد

• به وب سایت رسانه کوچک خوش آمدید
    LilMedia New Domain lilvpn
    صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 28

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      پسندیده : 13
      مورد پسند : 175 بار در 53 پست

----> صندلی داغ با حضور خودم !!! <----

سلام دوستان بعد از مدتی بازم برگشتم ببخشید خیلی گرفتارم رامین خودش در جریانه سعی میکنم بیشتر بیام خلاصه اولین صندلی داغ بعد از کلی مشکلاتی که داش رامین برای سایتش به وجود اومد که همچی خوب شد خداروشکر داش دستت درد نکنه خسته نباشششششششششی این صندلی داغ رو با حضور خودم زدم هرکی هر سوالی داره میتونه از من بپرسسسسسسسسسسسسسسسه لطفا زیاد داغم نکنین من خودم واسه هم صندلی داغ گذاشتم حالا خودم باید بسسسسسسسسسسسسسوزم

شماره عضویت
      31
      نام واقعی
      محمّد
      محل زندگی
      فارس
      فیلم مورد علاقه
      ---
      سریال مورد علاقه
      Arrow-TVD-Grimm-Beauty And The Beast
      بازیگر مورد علاقه
      Paul Wesely
      کارگردان مورد علاقه
      ---
      پسندیده : 79
      مورد پسند : 168 بار در 76 پست
      خروس روی پنبه بهتر تخم میزاره یا روی کاه؟؟؟ فکر کنم کاه
      میشه یکم دیگه رو این سوال دوستمون فک کنی دوباره جواب بدی؟؟؟
      یکم بی فکر جواب دادی اگه دقت کنی!!!
      حالا فکر کردن با خودت ببینم چی می کنی!!!
      (اینم یه نوع سوال بود برای صندلی داغ:d)

یا علی

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      پیوند هههههههرچی ب سولاتت ج میدم ارسال نمیشه تا شب همش رو ج میدم

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      نقل قول نوشته اصلی توسط luna نمایش پست ها
      سلام مرسی
      منم مرضیه هستم
      اما سوالای امروز خوشوقتم دوسته عزیز منم علی هستم 18 شیراز

چه چيزي رو دوست داري بشر اختراع کنه که تا حالا نکرده؟ نمیدونم اگه چیزی بود خودم اختراعش میکردم
      مسخره ترین برنامه تلویزیونی از دیدگاه تو؟! کله تلویزیون مسخره هست من اصلا نیگاه نمیکنم
      چی تو زندگی ات نداری که بخوای داشته باشی ؟ خیلی چیزا که سعی میکنم به دستشون بیارم
      چی داری که نمی خوای داشته باشی ؟ چیزی ندارم
      9 تا صفت بگو که متنفری از این که بهت نسبت بدن... من با شوخی جوابه همه رو میدم بخاطره همین از چیزی منتفر نیستم چیزی به ذهنم نمیاد هرکی هم بگه ازم میخوره
      حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟ رو پشت بوم
      آتش نشانی آتیش بگیره به کجا زنگ میزنه ؟ عجب سوالی خب به جایی زنگ نمیزنه خودشون خاموشش میکنن
      می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟ خب این دیگه مشکل از زبان فارسی هست
      واسه چی تو آش کشک میریزن؟ چرا تو قرمه سبزی ماهی نمیریزن؟ خب اگه توش ماهی بریزن که دیگه میشه قلیه ماهی
      چرا میگن خاله بازی نمیگن عمه بازی؟ چون خاااله ها معمولا مهربون هستن برعکس عمه ها
      به نظرت نون بيار کباب ببر يعني چي؟ یعنی نون بیار بجاش کباب ببر
      از چه چیزی بیشتر از همه میترسی ؟
      نمیدونم خب از اینکه همه بهم بی اعتماد بشن یا بهم بد بین بشن

شماره عضویت
      193
      محل زندگی
      همونجا که نیستم/ In Lousy tim
      فیلم مورد علاقه
      The Tree of Life
      پسندیده : 579
      مورد پسند : 707 بار در 397 پست
      چرا میگن کله اش بوی قرمه سبزی میده چرا نمی گن بوی فسنجون میده ؟
      چرا تو مترو مردم دیگه به کلاس فکر نمی کنن و حاضرند یکی رو خفه کنن تا سوار بشن اما همون ها بیرون مترو جوری رفتار می کنن که انگار جنتلمن هستن؟
      اگه یه فیل بره بالا درخت چی میشه؟
      -دو تا چی؟
      -سه تا چی؟
      -چهار تا چی؟

اسم پشه ای ک موزیه و سنگ خواره چیه؟
      یارو 100 تا آجر میگیره و میخواد با 100 تا آجر خونه بسازه سر 99 آجر خونش تموم میشه اون یکی آجرو چیکار میکنه؟
      اگه یک روز از بانک بهت زنگ بزنن بگن یک میلیارد تومن برنده شدی باهاش چیکار میکنی؟
      اگه قرار بود اسم پفک رو عوض کنی،اسمشو چی میذاشتی؟
      از چه انتی ویروسی خوشت میاد؟از چه انتی ویروسی بدت میاد؟
      سر جلسه امتحان نشستي برگتو هم پر کردي يه باره پشت سريت برگتو بدزده و برگه سفيدشو بزاره زير دستت چکار ميکني؟
      چرا اب بی رنگه؟
      از كدوم شاعر بیشتر از همه خوشت میاد؟ چرا؟
      قشنگترین شعری كه تا حالا خوندی؟
      اگه یه روز بشه که تو فقط روی کره ی زمین زنده بمونی چیکار می کنی؟ کجا میری؟
      بدترين شوخي كه كسي باهات كرده چي بود؟
      علم بهتره یا ثروت؟
      بزرگترین ارزوت چیه؟
      چرا معلم ادبیاتا موقع شعر خوندن حس میگیرن؟

شماره عضویت
      2
      محل زندگی
      شیراز
      نقل قول نوشته اصلی توسط luna نمایش پست ها
      چرا میگن کله اش بوی قرمه سبزی میده چرا نمی گن بوی فسنجون میده ؟ نمیدونم والا
      چرا تو مترو مردم دیگه به کلاس فکر نمی کنن و حاضرند یکی رو خفه کنن تا سوار بشن اما همون ها بیرون مترو جوری رفتار می کنن که انگار جنتلمن هستن؟ ادمیزاد همینه
      اگه یه فیل بره بالا درخت چی میشه؟ درخته میشکنه
      -دو تا چی؟ نمیشه باوووووووو
      -سه تا چی؟
      -چهار تا چی؟

اسم پشه ای ک موزیه و سنگ خواره چیه؟ چه میدونم باوووووووو
      یارو 100 تا آجر میگیره و میخواد با 100 تا آجر خونه بسازه سر 99 آجر خونش تموم میشه اون یکی آجرو چیکار میکنه؟ زاپاس نگه میداره
      اگه یک روز از بانک بهت زنگ بزنن بگن یک میلیارد تومن برنده شدی باهاش چیکار میکنی؟ هیچی سعی میکنم خونسردی خودم رو حفظ کنم بعد میرم پولو میگیرم واسه خودم یه ماشین توپ میخرم بقیه اش رو هم یه فکری به حالش میکنم
      اگه قرار بود اسم پفک رو عوض کنی،اسمشو چی میذاشتی؟ فپک
      از چه انتی ویروسی خوشت میاد؟از چه انتی ویروسی بدت میاد؟ چه میدونم باووو سوال های سطح بالا از من نپرسسسسسس
      سر جلسه امتحان نشستي برگتو هم پر کردي يه باره پشت سريت برگتو بدزده و برگه سفيدشو بزاره زير دستت چکار ميکني؟ میگم اقا اجازه این برگه مارو کش رفت
      چرا اب بی رنگه؟ چون به زلال بودن و پاکی معروفه
      از كدوم شاعر بیشتر از همه خوشت میاد؟ چرا؟ زیاد اهل شعر نیستم ولی همین اینایی که تو شهر خودم هست حافظ و سعدی
      قشنگترین شعری كه تا حالا خوندی؟ زیاد شهر نمیخونم
      اگه یه روز بشه که تو فقط روی کره ی زمین زنده بمونی چیکار می کنی؟ کجا میری؟ وایییییییییییی خیلی بده سعی میکنم اول یکی رو پیدا کنم تشکیل خانواده بدم
      بدترين شوخي كه كسي باهات كرده چي بود؟ زیاد کسسسسسسی جرات نداره با من شوخی کنه چون باهاش بد شوخی میکنم که به گ......خوردن بیوفته
      علم بهتره یا ثروت؟ علم چون علم باشه ثروت هم میاد
      بزرگترین ارزوت چیه؟ اینکه یه روزی به هیچی نیاز نداشته باشم و حسرت چیزی رو نخورم
      چرا معلم ادبیاتا موقع شعر خوندن حس میگیرن؟
      راست میگی نکته ی جالی هسسسسسست واقعا نمیدونم

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسی از سسسولاتتت

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین