فیلم برداری هفتمین قسمت مجموعه فیلم «سریع و آتشی» به نیمه رسید. تهیه کنندگان این اکشن ماجراجویانه می گویند کار فیلم برداری فیلم را تا ۴ هفته دیگر تمام می کنند.هم زمان با پخش عکس هایی از «سریع و آتشی 7»در رسانه های گروهی و سایت های سینمایی، اهل فن می گویند تبلیغات برای این فیلم شروع شده است.

جیمز ون کارگردان فیلم همراه بازیگران ودیگر عوامل تولید آن، هفته قبل روزهای شلوغ و پرکاری را در شهر آتلانتا داشتند و صحنه های مهم فیلم را در این محل فیلم برداری کردند.


گفته می شود این صحنه ها (که تمام بازیگران اصلی فیلم در آن ها حضور داشتند) سکانس های سخت و هیجان انگیز اکشن و ماشین سواری فیلم بوده اند.

وین دیزل و پل والکر دو بازیگر اصلی فیلم در تمام این صحنه ها حضور داشتند. ولی در هیچ یک از این صحنه ها دواین جانسن (معروف به راک) بازی و حضور نداشت.
در بین عکس های منتشر شده از فیلم ، کرت راسل بازیگر سرشناس دهه هشتاد میلادی سینما هم حضور دارد. ولی هنوز کسی نمی داند او (که تازه به جمع بازیگران فیلم پیوسته) چه نقشی در قصه «سریع و آتشی 7»دارد.
تنها نکته ای که رسانه های گروهی در رابطه با حضور راسل در فیلم می دانند، این است که قرار بود نقش او را در ابتدای کار دنزل واشنگتن بازی می کند. اما به دلایلی که مشخص نیست، واشنگتن بازی در این نقش را قبول نکرد.

هفتمین قسمت مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «سریع و آتشی» برای نمایش عمومی در یازدهم ژولای سال 2014 آماده می شود و جیسن استانام بازیگر انگلیسی، در نقش کاراکتر منفی آن بازی می کند.
جیمز ون کارگردان آسیایی تبار سینما که جایگزین جاستین لین در این مجموعه فیلم شده، با قسمت هفتم آن قصد دارد حال و هوای تازه ای به قصه و ماجراهای این اکشن دلهره آور بدهد.


قسمت ششم فیلم تابستان امسال به نمایش عمومی در آمد و با هزینه تولید 160 میلیون دلاری خود، نزدیک 600 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. سهم سینماهای آمریکای شمالی از این رقم، چیزی حدود 239 میلیون دلار بود.


تهیه کنندگان فیلم در کمپانی یونیورسال گفته اند تغییر کارگردان آن به معنی احیای این مجموعه فیلم نیست و قسمت هفتم آن دنباله ای بر قسمت های قبلی است و تفاوت زیادی با آن ها نخواهد دانست.

-------------

منبع: فارس