براساس آخرین اخبار ، بنظر می رسد ستاره ی فیلم Chronicle بنام Michael B. Jordan قرار است در پروژه ی جدید علمی / تخیلی و دنباله دار Roland Emmerich که Independence Day 2 نام دارد نقشی را برعهده بگیرد . جزییاتی از کارکتر Michael B. Jordan مشخص نشده اما کارگردان Roland Emmerich در گذشته اعلام داشته است که داستان این قسمت ۲۰ سال پس از آخرین اتفاق در Independence Day دنبال خواهد شد و زندگی کودکان قسمت اول را نشان خواهد داد که حال بزرگ شده اند . مسلما این گفته شما را به این فکر خواهد انداخت که شاید Michael B. Jordan نقش فرزند کارکتر Will Smith را بازی کند ، همچنین لازم به ذکر می باشد که حضور Will Smith در قسمت دوم هنوز بطور رسمی مشخص نشده است اما این را باید در نظر گرفت که با انتخاب وی ۱۰۰ درصد در فیلمنامه تغییراتی بوجود خواهد آمد .


برطبق همین اخبار ، کمپانی ۲۰th Century Fox مشغول مذاکره با Michael B. Jordan می باشد و انتخاب دیگر بازیگران بزودی صورت می گیرد ، اما اگر بازیگر فیلم Red Tails در این فیلم حضور پیدا کند ، Independence Day 2 به بزرگترین پروژه ی وی تبدیل خواهد شد . Michael B. Jordan با نمایش خوبش در Chronicle توانست تا نقش اصلی فیلمFruitvale Station را بدست بیاورد و برای دیگر کارهای او می توان به The Wire , Friday Night Lights وParenthood اشاره کرد . علاوه براین شایعاتی در گذشته منتشر شده است مبنی براینکه Josh Trank برای فیلم جدیدش که بازسازی از Fantastic Four می باشد ، برای نقش Human Torch (مشعل انسان ) یا همان Johnny Storm ، این بازیگر را در نظر دارد .


Michael B. Jordan باری دیگر با کارگردان فیلم Fruitvale Station بنام Ryan Coogler در فیلم Creed همکاری خواهد کرد که یک دنباله با داستانی جدید از Rocky می باشد و دقیقا مشخص نیست این پروژه در چه تاریخی فیلمبرداری اش را آغاز می کند ، اما فیلم آماده اکران این بازیگر که That Awkward Moment نام دارد و یک کمدی رومانتیک می باشد با همراهی Zac Efron و Miles Teller در اوایل سال بعد نمایش داده خواهد شد . در آخر باید بگوییم به این دلیل کهRoland Emmerich به ۲۰th Century Fox پیشنهاد کرده است تا تاریخ اکران Independence Day 2 را از سال مرگبه ۲۰۱۶ تغییر دهند ، تا پایان سال ۲۰۱۴ خبری از فیلمبرداری این پروژه نخواهد بود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم