دنباله ی فیلم کمدی و محصول سال ۱۹۹۴ بنام Dumb and Dumber واقعا وارد مرحله ی فیلمبرداری شده است و این قسمت نیز توسط Peter و Bobby Farrelly که قسمت اول را کارگردانی کرده اند ، ساخته خواهد شد . تصاویری جدید از این پروژه توسط Jim Carrey منتشر شده است که در ان وی بهمراه Jeff Daniels باری دیگر در نقش هایشان بازگشته اند . مسلما برای بسیاری از تماشاگران Dumb and Dumber جالب خواهد بود تا ببینند پس از گذشت ۲۰ سال همچنان مدل مو و لباس های Harry و Lloyd همانجوری که بوده ، باقی مانده و انگار نه انگار که چیزی تغییر کرده است .


Jeff Daniels و Jim Carrey مثل همیشه در این عکس ها عالی هستند و در آینده در Dumb and Dumber 2شاهد یک زوج خنده دار و کمدی دیگر خواهیم بود . همانطور که گفتیم برادرانFarrelly کارگردانی قسمت دوم را هم در دست دارند ، و داستان این فیلم در جزیره ی Rhode دنبال خواهد شد ، جایی که ۱۸ سال از اتفاقات قسمت اول گذشته است . در آخر لازم به ذکر می باشد که Laurie Holden از سریال The Walking Dead نیز نقش اصلی زن این فیلم را برعهده دارد وHarland Williams هم از قسمت اول باز می گردد و همچنین اگر یادتان باشد بچه ای کور را در قسمت اول دیده ایم و باید اعلام کنیم که این کارکتر را هم در قالب یک مرد بزرگسال خواهید دید . Dumb and Dumber 2 در سال ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .


Peter Bobby در مورد داستان قسمت دوم توضیحاتی داد ، وی گفت :” داستان این قسمت ۱۸ سال پس از قسمت اول دنبال خواهد شد . و حتی ممکن است ما مشاهده کنیم Lloyd Christmas و Harry Dunne (دو کارکتر قسمت قبلی) پدر شده اند . وقتی شما Dumb and Dumber To و بعد Dumb and Dumber 1 را تماشا کنید ، بسیار جالبتر خواهد شد ، به این خاطر که چیزهایی را در Dumb and Dumber To خواهید دید که از قبل در Dumb and Dumber 1میدانستید اما انها را کنار هم نگذاشته بودید . و وقتی قسمت دوم را ببینید تازه قسمت اول را بهتر درک خواهید کرد “.


منبع:خبرگزاری آریا فیلم