تهیه*کنندگان درام ترسناک و دلهره*آور «دسیسه» می*گویند قسمت سوم آن را هم تولید می*کنند. این فیلم برای نمایش عمومی در سال آینده میلادی آماده خواهد شد.


پس از موفقیت 41 میلیون دلاری قسمت دوم فیلم در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی، پیش*بینی می*شد که تولید قسمت سوم آن هم در دستور کار تهیه*کنندگان قرار گیرد.


دو شرکت فیلم**سازی سونی و فیلم دیستریکت به صورت رسمی خبر تولید« دسیسه 3»را داده*اند و گفته*اند این فیلم هم مثل دو قسمت قبلی آن کم هزینه خواهد بود.


برای کار نگارش فیلم*نامه سومین قسمت این درام دلهره*آور پرفروش با لی وانل قرار*داد همکاری امضا شده و او به زودی کار نوشتن این فیلم*نامه را آغاز خواهد کرد.


او فیلم*نامه دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم را نیز نوشته است و گفته می*شود قرار است ماجراجویی*های تازه*ای را در دل قصه فیلم*نامه قسمت سوم آن قرار دهد.
تحلیل*گران اقتصادی سینما از فروش 41 میلیون دلاری هفته قبل قسمت دوم «دسیسه» به عنوان یکی از بهترین افتتاحیه*های تاریخ سینما برای ژانر دلهره و ترس اسم می*برند.


در عین حال این رقم فروش افتتاحیه در ماه سپتامبر، نام فیلم را در فهرست بهترین افتتاحیه*های سینمایی در این ماه از سال قرار داده است.


به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، هنوز اطلاعی از خط اصلی قصه «دسیسه 3»در دست نیست و کسی نمی داند کاراکترهای اصلی آن وارد چه ماجراجویی*های ترسناک تازه*ای می*شوند.


به احتمال زیاد جیمز ون کارگردان دو قسمت قبلی فیلم برای کارگردانی قسمت سوم آن دعوت به همکاری خواهد شد و بازیگران اصلی قسمت*های قبلی هم، نقش*های خود را در آن تکرار خواهند کرد.«موذی» نمایش موفقیت*امیزی در جشنواره بین*المللی تورنتو در سال 2010 داشت. این فیلم با هزینه اندک یک و نیم میلیون دلاری خود، 97میلیون دلار در سطح بین*المللی فروش کرد. 54 میلیون دلار آن، سهم سینماهای آمریکای شمالی بود.


قصه فیلم درباره یک خانواده معمولی بود که درگیر یک سری حوادث ترسناک و عجیب و غریب شده و در منزل مسکونی خود، مجبور به رویارویی با چند روح ناشناخته و مرموز می*شوند.


پاتریک ویلسن، باربارا هرشی و رز بایرن سه بازیگر اصلی این درام ترسناک و دلهره*آور هستند. قسمت دوم فیلم با هزینه تولید5 میلیون دلاری تهیه شد.


------------


منبع: فارس