رابرت دنیرو که این روزها فیلم کمدی اکشن ˝خانواده˝ ساخته لوک بسون را روی پرده سینماها دارد، 25 ماه دسامبر (4 آذرماه) با فیلم کمدی ورزشی ˝کینه رقیب˝ برای پنجمین بار در سال*جاری میلادی به سینماهای جهان می*آید.


فیلمنامه کمدی ورزشی "کینه رقیب" با کارگردانی پتر سگال، را تیم کلهر و رودنی روتمن به صورت مشترک با هم به رشته تحریر درآوردند و داستان آن درباره رقابت دو بوکسور مسن با یکدیگر است که پس از گذشت 30 سال مجددا در فینال مسابقات بوکس پیشکسوتان به هم رسیده*اند.


علاوه بر رابرت دنیرو، بازیگرانی مطرحی همچون؛ سیلوستر استالونه، کیم بسینجر، جان برنتال، کوین هارت، آلان آرکین، استفی گروث، نیکول اندرو، پائول بن ویکتور، گریف فارست و هان سوتو دیگر بازیگران این کمدی ورزشی هستند.
رابرت دنیرو در سال*جاری میلادی فیلم*های "ازدواج بزرگ"، "فصل کشتار"، "خانواده" و "مهمانی وگاس" را روی پرده داشته و فیلم سینمایی "کینه رقیب" پنجمین حضور این بازیگر شناخته شده و مطرح سینما خواهد بود که روی پرده می*رود.


از نکته*های جالب این فیلم که پیش*بینی می*شود آن را به یکی از فیلم*های پرفروش سال تبدیل کند، حضور سیلوستر استالونه به عنوان بازیگر روبروی رابرت دنیرو در این فیلم سینمایی است.


--------------


منبع: هنرآنلاین