آنجلینا جولی، بازیگر و کارگردان شناخته شده و سرشناس هالیوود، فیلمبرداری جدیدترین پروژه سینمایی خود در مقام کارگردان را آغاز کرد.فیلمبرداری این فیلم سینمایی که به زبان عربی ساخته می شود در حالی در استرالیا آغاز شده که هیچ اطلاعاتی درباره داستان فیلم منتشر نشده است.

فیلمبرداری این فیلم در حالی آغاز شده که به نوشته نشریه دیلی میل، آنجلینا جولی با 17 طرح خالکوبی مختلف به زبان عربی در بدنش، قرار است در این فیلم به عنوان بازیگر نقش اول نیز جلوی دوربین برود.

بنابر این گزارش، نوشته خالکوبی بلندی که آنجلینا جولی بر بدن خود دارد، به زبان عربی است و درست زیر یک خالکوبی پیشین کلمه عربی "العزیمة" قرار گرفته که معنای آن "اراده" است. این خالکوبی جدید را وقتی که به سوی اتوبوس آبی در اسکله سیدنی قدم می زد رونمایی کرده است.

آنجلینا جولی در حال حاضر با نوزادش در استرالیا به سر می برد تا آخرین فیلم خود به نام "رام نشده" را کارگردانی کند. پیش از این وی در نظر داشت که آخرین فیلمش را در هاوایی فیلمبرداری کند اما پس از یک دیدار 24 ساعته از سیدنی در ماه جولای گذشته به اتفاق پسرش پاکس طرح خود را تغییر داده و سیدنی را برای این مهم انتخاب کرد.

این دومین فیلم مستندی است که آنجلینا جولی کارگردانی می کند. فیلم " سرزمین خون و عسل" وی در سال 2011 میلادی نامزد جایزه گلدن گلوب شده بود.

-------------

منبع: هنرآنلاین