شرکت سونی پیکچرز اولین پوستر فیلم علمی تخیلی «روبوکاپ» به کارگردانی ژوزه پاجیلیا را منتشر کرد.

بازسازی فیلم معروف «روبوکاپ» (RoboCop) از 7 فوریه 2014 روی پرده سینماها می رود.

یوئل کینه مان در «روبوکاپ» جدید نقش اصلی را بازی می کند. گری اولدمن، مایکل کیتن و ساموئل ال. جکسن، ابی کورنیش، جکی ارل هیلی، داگلاس اربنسکی و مایکل کی. ویلیامز دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«روبوکاپ» تولید مشترک مترو گلدوین مه یر پیکچرز و کلمبیا پیکچرز است. فیلمنامه بر اساس فیلمی به همین نام تولید سال 1987 نوشته شده است.


داستان فیلم سال 2028 اتفاق می افتد. شرکت چندملیتی «آمنیکورپ» در مرکز تکنولوژی تولید روبات است. تولیدات آن ها سلاح برنده آمریکا در جنگ های خارج از این کشور هستند. اکنون این شرکت قصد دارد تکنولوژی خود را در داخل استفاده کند. الکس مورفی (کینه مان) یک همسر و پدر مهربان و یک پلیس خوب است که در دیترویت خدمت می کند.

پس از آنکه مورفی در یک ماموریت به شدت مجروح می شود، «آمنیکورپ» از فرصت استفاده می کند و با بهره گیری از علوم روبات شناسی فوق العاده خود، مورفی را در قالب یک روبوکاپ با توانایی های خیره کننده به خیابان های شهر بازمی گرداند.

«آمنیکورپ» برای هر شهر یک روبوکاپ در نظر می گیرد و میلیاردها دلار برای سهامداران خود به همراه می آورد، اما آن ها یک نکته را در نظر نداشتند: درون روبوکاپ مردی هست که همچنان به دنبال اجرای عدالت است.

اولین فیلم «روبوکاپ» به کارگردانی پل ورهوفن و با بازی پیتر ولر، نانسی آلن و رانی کاکس ساخته شد و در آمریکا حدود 54 میلیون فروخت.

ژوزه پاجیلیا فیلمساز برزیلی و کارگردان «روبوکاپ» جدید، بیش از همه برای فیلم «یگان ویژه» شهرت دارد.
منبع:خبرآنلاین