Grant Gustin از سریال موزیکال Glee در سریال Arrow حضور خواهد داشت.فصل دوم سریال Arrow در روزچهارشنبه ۹ اکتبر (۱۷ مهر ۱۳۹۲) از شبکه ی CW پخش خواهد شد . شبکه ی تلویزیونی CW در نظر دارد تا یکی دیگر از کارکتر های دنیای DC بنام Barry Allen ملقب به The Flash را وارد سریال Arrow کنند .فیلم Flash نیز توسط کمپانی بزرگ Warner Bros در سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد که این دو بخش هیچگونه ارتباطی با یکدیگر نخواهند داشت .پ


Grant Gustin که از یک سریال و نقش موزیکال وارد یک سریال و نقش اکشن شده است در قسمت ۸ام فصل دومسریال Arrow به تماشاگران معرفی خواهد شد که همچنین در قسمت نهم نیز حضور خواهد داشت . لازم به ذکر می باشد که در قسمت ۲۰ ام ، کارکتر The Flash به عنوان یک کارکتر اضافی وارد می شود که در اصل داستان خودش برای یک سریال جداگانه را نشان خواهد داد . خالقان سریال Arrow بنام های Greg Berlanti و Andrew Kreisberg که این سریال را براساس کارکتر ابرقهرمان بنام Green Arrow ساخته اند از تهیه کنندگان سریال The Flash خواهند بود و در کنار ان ، David Nutter کارگردان سریال Arrow بهمراه Greg Berlanti و Andrew Kreisberg و در آخر Geoff Johns از کمپانی DC فیلمنامه ی قسمت Pilot را خواهند نوشت .


David Nutter مانند سریال Arrow ، قسمت پایلوت سریال فلش را کارگردانی می کند و در مصاحبه ای که Geoff Johns و Andrew Kreisberg در گذشته انجام داده اند ، این دو اعلام کردند که در این سریال داستان اصلی کمیک بوک این کارکتر حفظ خواهد شد و خط داستانی را ایجاد می کنند که بروی داستان دیگر کارکتر های دنیای DC در تلویزیون تاثیر می گذارد ، وی در ادامه توضیحاتی در مورد داستان این سریال افزود که خواهید خواند :” Barry Allen ملقب به The Flashدستیار پزشک قانونی نیروی پلیس مرکز شهر می باشد که مشغول بررسی در مورد یک پرونده ی در رابطه با سرقت های ناشناخته می شود که ممکن است با اتفاق ناخوشایندی که در گذشته ی وی پیش آمده مرتبط باشد . Barry Allen کاملا مطمئن است که کار کردن با Oliver و نقاب Arrow اش ، او را وارد چنین موقیعت خطرناک و ناگزیری کرده است .”


منبع:خبرگزاری آریا فیلم