Robert Redfordبازیگر و کارگردان آمریکایی در فیلم«همه چیز از دست رفته» (All Is Lost) نقش مردی را بازی می کند که وقتی قایق بادبانی اش در اقیانوس هند از بین می رود ، به تنهایی برای بقا مبارزه می کند . درام «All Is Lost» با بازی Robert Redford در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۶ مهر) روی پرده سینماها می رود . این فیلم اولین بار در دنیا ماه مه پیش در جشنواره کن در بخش خارج از مسابقه به نمایش درآمد و مورد استقبال قرار گرفت . بجز یک نریشن کوتاه در ابتدای فیلم و چند فریاد از روی خشم ، این بازیگر ۷۶ ساله که تنها بازیگر «All Is Lost» است ، در تمام یک ساعت و چهل و پنج دقیقه مدت فیلم ، دیالوگی ندارد .


Redford هنگام نمایش این فیلم در کن به خبرنگاران گفت از چالش تک بودن و تنهایی و نداشتن دیالوگ لذت برده است . او گفت : «به ارزش سکوت در فیلم باور دارم . در زندگی هم چنین باوری دارم ، برای اینکه اطرافمان همیشه حرف هست ، شاید خیلی بیش از آنچه باید باشد . » بازی Redford در فیلم مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفت «All Is Lost» را J.C. Chandor کارگردانی کرده که این دومین فیلم او پس از «Margin Call» است .


Redford در ۱۹۸۱ برای فیلم «Ordinary People» برنده اسکار بهترین کارگردانی شد و در ۱۹۹۵ نیز برای فیلم «Quiz Show» نامزد دریافت جوایز بهترین فیلم و کارگردان بود. او سال ۱۹۷۴ هم برای فیلم «The Sting» نامزد اسکار بهترین بازیگر شد. Redford سال ۲۰۰۲ یک جایزه افتخاری اسکار را دریافت کرد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم