Matt Damon بازیگر فوق العاده ایست که در کارنامه اش تجربه ی همکاری با کارگردانان صاحب نامی همچون Gus Van Sant , Steven Spielberg , Paul Greengrass , Terry Gilliam , Martin Scorsese ، Clint Eastwood ,Cameron Crowe و Neill Blomkamp و برادران Coen وجود دارد . حال بتازگی باخبر شدیم که وی نام یکی دیگر از بزرگان سینما ی حال حاضر را به لیستش اضافه کرده است و ان شخص کسی نیست جز Christopher Nolan بزرگ ، براساس اخرین اخبار Matt Damon نیز به جمع دیگر بازیگران بزرگ جدیدترین ساخته ی Christopher Nolanبنام Interstellar پیوست . داستان جدید این پروژه تاحدودی به این صورت می باشد که چند پژوهشگر باعث کشف سیاه چاله ای می شوند که نه تنها محدودیت های سفر انسان ها در فضا را از بین می برد بلکه باعث تداخل در سفر زمان هم می شود .


برطبق این اخبار ستاره ی Elysium قرار است در پروژه ی مهم Interstellar یکی از نقش های اصلی و کلیدی را برعهده بگیرد ، پروژه ی Interstellar برای مدت دو هفته می باشد که برای فیلمبرداری به ایسلند رفته اند اما این پروژه که یک مرحله ی ۴ ماهه برای ساختش مشخص شده است Matt Damon را در ادامه ی فیلمبرداری همراهی خواهد کرد .


دیگر بازیگران این فیلم شامل Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , John Lithgow ,Casey Affleck , Topher Grace , Ellen Burstyn و Michael Caine می شود .

در ادامه لازم به ذکر می باشد که Matt Damon همچنین در نظر دارد تا پروژه ی تحت عنوان A Murder Foretold را کارگردانی کند ، در گذشته ابتدا از وی خواسته شد تا فیلم Promised Land را کارگردانی کند اما در نهایت بدلیل برنامه کاری شلوغ این بازیگر ، Gus Van Sant به عنوان جایگزین پروژه را بدست گرفت . فیلمنامه ی A Murder Foretold توسط نویسنده ی فیلم Argo بنام Chris Terrio نوشته خواهد شد که براساس خاطرات یک روزنامه نگار نیویورکی بنام David Grann ساخته می شود . داستان این فیلم در مورد قتل وکیل شرکت های گواتامالا Rodrigo Rosenberg می باشد که وی قبل از مرگش ویدیویی ضبط می کند و در مراسم تشیع جنازه اش نماش داده می شود . در این نوار ضبط شده ، وی رئیس جمهور ، همسر رئیس جمهور و دیگر دستیارانش را وابسته به قتلش اعلام می کند . Rodrigo Rosenberg در این نوار همچنین اعلام می کند که امیدوارست با استفاده از این نوار جلوی قتل های دیگر گرفته شده و مردم به حرکات دولت توجه بیشتری کنند .

دو کمپانی Paramount و Indian Paintbrush از تهیه کنندگان این پروژه می باشند و سرانجام Matt Damon نیز بروی صندلی کارگردانی خواهد نشست .منبع:خبرگزاری آریا فیلم