قبل از اینکه هرگونه اخباری در مورد داستان و گروه بازیگری پروژه ی بزرگ بازسازی Star Wars بشنویم ، ابتدا باید مطلع بشویم که اصلا کی این پروژه فیلمبرداری خواهد شد . چند ماه قبل ، تهیه کننده ی پروژه ی Star Wars: Episode VIIبنام Bryan Burk اعلام کرده بود عوامل سازنده ی این فیلم منتظرند تا در ماه ژانویه ۲۰۱۴ فیلمبرداری را شروع کنند و در حال حاضر مشغول همانگ سازی برنامه ها و رسوندن فیلمنامه به جایی که آمادهی ساخت باشد ، هستند .


حال بنظر می رسد اوضاع یکمی برای یکی از مهمترین فیلمهای سال پیجیده شده است و باز هم شاهد تغییر تاریخ ها می باشیم . آیا اکران این فیلم از سال ۲۰۱۵ = سال مرگ کناره خواهد گرفت ؟!! خیر ، براساس جدیدترین اخبار منتشر شده ، فیلمبرداری پروژه ی Star Wars: Episode VII به کارگردانی J.J. Abrams در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۴ در روز سه شنبه بلافاصله پس از تعطیلات آغاز خواهد شد و همچنین در کریسمس ۲۰۱۵ که امکام دارد ماه دسامبر باشد این فیلم اکران خواهد شد .

در گذشته اخباری را منتشر کردیم که البته همچنان تایید نشدن اما به این صورت که به احتمال فراوان Zac Efron و Ryan Goslingرا در قسمت هفتمجنگ ستارگان مشاهده خواهیم کرد . از انجا که داستان Star Wars: Episode VII سی سال پس از اتفاقات Return of the Jedi دنبال خواهد شد ، Ryan Gosling نقش پسر Luke Skywalker را بازی خواهد کرد اما در مورد کارکتر Zac Efron توضیحاتی منتشر نشده بود . در مورد حضور Ryan Gosling نمی توان زیاد مطمئن بود ، زیرا وی چندان به پروژه های دنباله دار علاقه نداره و به همین دلیل نیز بازی در نقش Batman را نپذیرفت .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم