ماه گذشته کمپانی Universal Pictures خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه فیلم دیگری از سری داستان های The Bourne
در دست ساخت می باشد و این کمپانی نویسنده ی فیلمهای Sherlock Holmes و Invictus بنام Anthony Peckham را انتخاب کرد تا فیلمنامه ی The Bourne جدید را بنویسد . در کنار این اخبار حدس و گمان هایی نیز شنیده میشد که داستان این فیلم نیز در ادامه ی کارکتر Jeremy Renner بنام Aaron Cross از فیلم The Bourne Legacyخواهد بود ، در همین حال Matt Damon که بسیاری او را Bourne اصلی می دانند برای بازگشت به این دنباله ها بی میلی شدیدی نشان داده است و در صورتی بازخواهد گشت که کارگردان سری فیلمهای قبلی The Bourne Supremacy و The Bourne Ultimatum بنام Paul Greengrass نیز برگردد .


اما بتازگی خبرهایی منتشر شده اند که امکان دارد Matt Damon و Paul Greengrass هر دو برای فیلم The Bourneجدید باز گردند . براساس اخبار منتشر شده ، کمپانی Universal مشغول مذاکراتی برای بازگرداندن Matt Damon وPaul Greengrass برای فیلم جدید می باشد که اگر این اتفاق بیفتد مسلما باعث جون گرفتن دوباره ی این دنباله ها خواهد شد . پس از فیلم The Bourne Ultimatum ، کارگردان فیلم Paul Greengrass داستان جدید و جهانی دیگر برای این دنباله به فکرش نمی رسید و از طرفی هم Universal Pictures تصمیم نداشت تا مدت زیادی صبر کند ، بنابراین بسراغ افراد تازه ای رفت و The Bourne Legacy را آماده ی اکران کرد .


Matt Damon نیز اعلام کرد تنها در صورتی باز می گردد که Paul Greengrass فیلم را کارگردانی کند اما بنظر می رسید رابطه ی Paul Greengrass با کمپانی Universal در اون زمان چندان صاف و روشن نبوده است . لازم به ذکر می باشد که هنوز این اخبار رسمی نشده است بنابراین امکان دارد که شایعه باشد و باید منتظر ماند تا اخبار جدیدتری بدستمان برسد .

فیلم جدید و خوش ساخت Paul Greengrass بنام Captain Phillips
در تاریخ۱۱ اکتبر اکران خواهد شد و همچنین The Trial of the Chicago 7 به نویسندگی Aaron Sorkin و Memphis از پروژه های آینده ی وی می باشند .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم