اخبار بسیاری تابحال در مورد بازیگر جدید نقش Batman در دنباله ی Man of Steel منتشر شده است که بدون شک می توان گفت تمام شایعه و تنها خیال پردازی خبرگزاری ها و کمیک دوستان بوده است . بتازگی نیز خبر جدیدی منتشر شده است که در این خبر برای قسمت منبع نوشته شده DC Entertainment که کمی اعتبار به ان می دهد . در این خبر لیست تازه ای از بازیگران منتشر شده است که تعدادی از انها آشنا هستند و ما در گذشته هم به انها اشاره کرده ایم .Tyler Hoechlin ستاره ی سریال Teen Wolf قرار شد برای تست گیری به کمپانیWarner Bros برود اما اخبار جدیدتری در دست داریم که مشخص می کند سازندگان این فیلم عقیده دارند Tyler Hoechlin بیش از حد برای Batman جوان است و وی در این تست رد شده .


حال در این لیست منتشر شده ، Wes Bentley , Jake Gyllenhaal , Luke Evans و Ben Affleck قرار دارند . Wes Bentley یکی از مهمترین اسامی در بین دیگر کاندیدها می باشد ، بتازگی به پروژه ی جدید Christopher Nolan بنامInterstellar اضافه شده است و نقش مهمی خواهد داشت همچنین در این خبر ذکر شده این بازیگر توسط خودهChristopher Nolan پیشنهاد شده و او Wes Bentley را تایید می کند ، اگرچه در ادامه ی خبر ذکر نشده آیا نولاناشاره ای به Christian Bale کرده است یا خیر اما ترکیب چهره و بدن Wes Bentley تاحدی به بتمن و وین می خورد .

Jake Gyllenhaal
یکی از بازیگران مورد علاقه ی David Goyer نویسنده ی فیلم در همه حال می باشد و در حقیقت برای فیلم Batman Begins هم این David Goyer بوده است که Jake Gyllenhaal را در لیست Christopher Nolan قرار داده و وی توانست تا ۵ نفر نهایی نیز راه باید اما در پایان Christopher Nolan بازیگر مورد نظر خودش Christian Bale را انتخاب کرد .


Luke Evans بازیگر دیگریست که تجربه ی بازی در کنار Henry Cavill برای فیلم Immortals را دارد و او را در دنباله یThe Hobbit نیز خواهیم دید . اما برای Ben Affleck هیچگونه دلیلی ذکر نشده و Warner Bros نیز در گذشته اعلام کرد که این بازیگر را مد نظرش ندارد و بنظر ما هم انتخاب وی برای بتمن مانند حضور George Clooney در Batman های گذشته می باشد . لازم به ذکر می باشد که زمان تست گیری از بازیگران در ماه سپتامبر ۲۰۱۳ یعنی ماه بعد آغاز خواهد شد ، بنابراین در ماه اکتبر اخباری رسمی در این مورد خواهیم شنید .


فیلمنامه ی فیلم Batman Vs. Superman توسط David Goyer درحال نوشته شدن است و حضور کارکتر Lex Luthorشانس بیشتری نسبت به دیگر کارکترها دارد و اخباری هم در مورد Mark Strong شنیده می شود که وی نیز تایید کرده . در نهایت باری دیگر می گوییم که باید منتظر اخبار رسمی و تایید شده بمانید و این فیلم در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد.


منبع:خبرگزاری آریا فیلم