پس از ساخت چندین فیلم در ژانر عملی / تخیلی مانند TRON: Legacy و Oblivion ؛ حال کارگردان Joseph Kosinskiمشغول مذاکره برای بدست گرفتن یک پروژه ی قدیمی از کمپانی Warner Bros بنام The Twilight Zone می باشد . فیلمنامه ی این پروژه توسط Jason Rothenberg از Body Politic و Tony Peckham از Sherlock Holmes نوشته شده است و توسط کمپانی Appian Way با مدیریت Leonardo DiCaprio تهیه می شود و کمپانی Warner Bros نیزحق پخش انرا در دست دارد .


کمپانی Warner Bros بسیار مشتاق است تا هرچه سریعتر این پروژه را آماده ی ساخت کند و با به اتمام رسیدن فیلمنامه بنظر میرسد کارگردان پروژه را هم انتخاب کرده اند و از نظر انها Joseph Kosinski شخص مناسبیست . از طرفی هم کمپانی Disney بسیار علاقه دارد تا دنباله ی فیلم TRON: Legacy را آماده ی اکران کند که همچنین Joseph Kosinskiبرای اون پروژه نیز انتخاب شده است و حالا کاملا مشخص نشده آیا کارگردانی وی در The Twilight Zone اختلالی در روند کاری پروژه ی TRON 2 بوجود می آورد یا خیر ، البته لازم به ذکر می باشد که کمپانی Disney پروژه ی بازسازی دیگری بنام The Black Holeرا هم به Joseph Kosinski سپرده است .


در حقیقت The Twilight Zone یک سریال تلویزیونی بوده است که توسط Rod Serling ساخته شد و از سالهای ۱۹۵۹تا ۱۹۶۹ درحال پخش بود و در سال ۱۹۸۵ برای چهار سال دیگر ادامه یافت و برای آخرین بار در سال ۲۰۰۲ تنها یک فصل از ان ساخته شد . حال یک بازسازی از این سریال ساخته شده که در ان Bryan Singer تهیه کننده می باشد و تنها در سال ۱۹۸۳ تلاش شد تا یک نسخه ی سینمایی از این داستان تحت عنوان Twilight Zone: The Movie ساخته شود که کارگردان هایی از جمله Joe Dante از Gremlins و John Landis از An American Werewolf in London وGeorge Miller از Mad Max و Steven Spielberg بخش هایی از آنرا کارگردانی کردند و Richard Matheson نیز از I Am Legend فیلمنامه ی آنرا نوشته بود .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم