همانطور که بسیاری از شما اطلاع دارید در مسابقات فوتبال ، مخصوصا بخش های لیگ قهرمانان و گروهی همیشه یک الی دو گروه که شامل قدرتمند ترین تیم ها است به عنوان گروه مرگ نامگذاری می شود و حالا به یقین می توان سال ۲۰۱۵ راسال مرگ برای دنیای سینما مخصوصا هالیوود دانست . در این سال که فیلمهای ابرقدرت بلک باستر بسیاری از کمپانی ها قرار است اکران شوند و به رقابت بپردازند ، دنباله ای و یا چندمین قسمت از قسمت های پیشین شان هستند . حال باید به این سال یک فیلم و یا یک دنباله ی دیگر را هم اضافه کرد .
Seth McFarlane
خالق انیمیشن سریالی Family Guy در صفحه ی توئیتراش توئیتی منتشر کرده است که فیلم کمدی و عروسکی Ted 2 در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد . در متن این توئیت Seth McFarlane نوشته است :” ۲۰۱۵ می اییم “ و همچنین تاریخ ۳ آپریل ۲۰۱۵ را تاریخ اکران این فیلم تعیین کرده است ، البته کمپانی Universal نیز سریعا اعلام کرد که تا الان تنها آپریل ۲۰۱۵ مشخص شده و روز دقیق ان بزودی اعلام خواهد شد . از آنجا که فیلم Ted 2 مخصوص فصل تابستان است می توان حدس زد که همان تاریخ ۳ آپریل در اخر انتخاب خواهد شد و قسمت اول این فیلم بنام Ted نیز در همین ماه اکران شد .


در حال حاضر Seth McFarlane که از مجریگری مراسم اسکار کناره گیری کرده مشغول کار بروی فیلم جدیداش بنام A Million Ways to Die in the West می باشد و در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۴ بروی پرده های نقره ای خواهد رفت .

در این فیلم بازیگرانی همچون Neil Patrick Harris , Charlize Theron , Amanda Seyfried , Giovanni Ribisi , Liam Neeson و در اخر Seth McFarlane حضور دارند .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم