بعد از جدایی غافلگیر کننده دو کمپانی Warner Bros و Legendary Pictures ، وضعیت محصولات مشترک این دو کمپانی نیز مشخص شد . طبق توافقی که بین Warner Bros و Legendary Pictures صورت گرفته است Legendaryسهم خود را در ساخت ادامه ی فیلم Man Of Steel برداشته است و دیگر سهمی در این پروژه نخواهد داشت اما این کمپانی همچنان در کنار کمپانی Warner در فیلم جدید Christopher Nolan به نام interstellarسهام گذار می باشد . در رابطه با یکی دیگر از محصولات مشترک این دو کمپانی Seventh Son و با توجه به قرارداد همکاری امضا شده بین Legendary Pictures و Universal این فیلم توسط کمپانی Warner اکران نخواهد شد و از لیست فیلم های آینده Warner نیز حذف شده است .


Seventh Son که داستان یک شوالیه مرموز به نام Father Gregory با بازی Jeff Bridges و شاگردش Tom Ward با بازی Ben Barnes را بازگو می ند به مقابله با یک جادوگر شیطانی با بازی Julianne Moore خواهدند رفت ، و این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۳ اکران شود که حالا باید منتظر اعلام تاریخ جدید توسط شرکت Universal اکران بمانیم .


فیلم های ۳۰۰: Rise of an Empire و Godzilla به دلیل سهم بیشتر Warner در تولید توسط این کمپانی اکران خواهد شد و فیلم های Mass Effect , Warcraft و فیلم جدید Michael Mann با عنوان Cyber توسط کمپانی Universal اکران خواهد شد .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم