ستاره ی فیلم Riddick با وجود اینکه یک فیلم با ژانر غلمی / تخیلی در کارنامه اش قرار دارد بدنبال ثبت فیلمی دیگری در همین ژانر به اسم خودش می باشد . Vin Diesel درحالیکه قسمت جدیدی از دنباله ی Riddick را برای اکران آماده دارد ، قرار است با نویسنده ی فیلم Grace of Monaco بنام Arash Amel پروژه ای علمی / تخیلی و دنباله دار تحت عنوانSoldiers of the Sun را برای پرده های نقره ای آماده کنند .


براساس اخباری که منتشر شده اند داستان این فیلم در آینده ای آخرالزمان دنبال می شود و بروی گروهی سرباز تعلیم دیده تمرکز دارد که بدنبال شهری افسانه ای و مملوء از طلا هستند ، در همین عین ماموریتی به انها سپرده میشود که می بایست کشور مکزیک را از گروهی فضایی بنام Orcs پاکسازی کنند . تهیه کنندگان سه گانه ی Transformers بنامهایSamantha Vincent و Lorenzo di Bonaventura در کنار Vin Diesel از جمله تهیه کنندگان این پروژه خواهند بود و قرار است تا مانند سری فیلمهای Fast & Furious ، یک چند گانه از این داستان ساخته شود . کمپانی Universal Pictures که حق پخش Fast & Furious را در دست دارد ، حق ساخت Soldiers of the Sun را نیز برعهده خواهد داشت و وین دیزل در این فیلم بازی هم می کند که البته نباید به همین زودی خبری در رابطه با ساخت این پروژه شنیده شود .


Vin Diesel در ماه پیش رو و ماه بعد برنامه ی شلوغی دارد ، از آنجا که پاییز امسال فیلمبرداری Fast & Furious 7 آغاز می شود ، پس از ان باید مستقیما بسراغ فیلم جدید کمپانی Summit بنام The Last Witch Hunter برود . لازم به ذکر می باشد که این ستاره ی فیلمBabylon A.D برای دو قسمت دیگر از فیلم Riddick قرار دارد که ساخت انها به سرنوشت قسمت سوم از این مجموعه در باکس افیس بستگی دارد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم