کمپانی Warner Bros اولین پوستر از جدیدترین فیلم نامزد اسکار Joaquin Phoenix را منتشر کرد . این فیلم به کارگردانیSpike Jonze که داستانی رومانتیک را به تصویر می کشد Her نام دارد . در این فیلم ، یک نویسنده ی تنها با بازیJoaquin Phoenix را می بینیم که عاشق سیستم عامل خود می شود که در حقیقت تنها یک صداست و Samanthaنام دارد . کسانی که فیلمهای قبلی Spike Jonze مانند Where the Wild Things Are یا Adaptation را دیده باشند ، این فیلم نیز نوعی یادآوری برایشان می ماند .

این سیستم عامل که در حقیقت همانطور که گفتیم یک صدا می باشد توسط Scarlett Johansson صداپیشگی شده است. دیگر بازیگران این فیلم راRooney Mara و Amy Adams تشکیل می دهند .


فیلم Her در تاریخ ۲۰ نوامبر اکران محدودش را اغاز می کند .


خلاصه داستان : در لس آنجلس شهری از آینده ، فیلم Her مردی با مشخصات پیچیده ، با وجدان ، خجالتی را دنبال می کند که زندگی اش را با نوشتن نامه هایی خصوصی برای دیگران می گذارند . وی پس از قطع رابطه اش با کسی که مدت هاست او را می شناسد ، عاشق یک سیستم عامل پیشرفته می شود که این سیستم عامل برای هر کاربر مخفی می باشد و تنها از طریق صدا با یکدیگر ارتباط دارند . با شروع این رابطه خصوصی او تصمیم می گیرد تا هرچه سریعترSamantha را ملاقات کند ، یک صدای جذاب زنانه که بسیار روشنفکر ، حساس و بامزده نیز نشان می دهد . حال این مرد باید بین این عشقش به یک سیستم عامل و دنیای پیش رویش یکی را انتخاب کند .
منبع:خبرگزاری آریافیلم