در
کمیک کانامسال وین دیزلاعلام کرده بود که تا آخر ماه خبری از این کمپانی در مورد خودش منتشر خواهد شد ، اما از انجا که Vin Diesel با داشتن صفحه ی فیسبوک اش که جمعا ۴۵ میلیون هوادار را در خود جای داده است و تماما به دیدن Riddickخواهند رفت ، طاقت نگه داشتن هیچگونه رازی را ندارد و همه چیزش را با هوادارانش به اشتراک می گذارد .


بتازگی این ستاره ی سری فیلمهای Fast & Furious ، کاور فیسبوکش را به یکی از اعضای تیم Guardians of the Galaxy بنام Groot تغییر داده و پس از مدتی باری دیگر انرا تعویض کرد . برای کسانی که با کارکتر Groot آشنایی ندارند ، لازم به ذکر می باشد که Groot یک درخت عظیم الجثه ، متحرک و سخن گو می باشد که بیشتر وقت ها هم تنها اسم خودش را تکرار می کند . کمپانی مارول مدت طولانی می باشد که برای این کارکتر و یکی دیگر از کارکترهای مهم اش بدنبال بازیگرانی برای صداپیشگی می باشد و Vin Diesel هم بدلیل تجربه ای که در پروژه The Iron Giant کسب کرده است بسیار به این نقش می خورد .


حال اخبار جدیدتری بدستمان رسیده است که Marvel تایید کرده ، برای صداپیشگی کارکتر Groot بدنبال Vin Diesel می باشد اما در حال حاضر همه چیز در مرحله ی مذاکره می باشد و تا خبر رسمی باید منتظر بمانید .


فیلم Guardians of the Galaxy در تاریخ ۱ آگوست ۲۰۱۴ اکران می شود .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم