تصویری جدید از آخرین ساخته ی کارگردان Silver Linings Playbook بنام David O. Russell منتشر شد . این فیلم که سرانجام تحت عنوان American Hustle تایید شده ، داستان یکی از خیره کننده ترین رسوایی های تاریخ آمریکا را بنمایش خواهد گذاشت و ستارگانی همچون Christian Bale و Amy Adams و Bradley Cooper در این اثر حضور دارند .


این فیلم در مورد یک عملیات مخفیانه تحت عنوان Abscam می باشد که در سال ۱۹۸۰ یک هنرمند خلافکار و یا جعل کننده ی آثار هنری با FBI در این عملیات ویژه همکاری می کند . Christian Bale نقش جعل کننده ی آثار هنری را برعهده دارد ،Amy Adams نقش معشوقه و همدست Christian Bale ، و Bradley Cooper نیز نقش مامور FBI ، در اخر همJennifer Lawrence نقش همسر (بی محلی شده ی) Christian Bale را بازی می کند . بازیگران اصلی این فیلم درام شامل Bradley Cooper , Jennifer Lawrence , Christian Bale , Jeremy Renner , Louis C.K. , Michael Pena و Jack Jones می باشند .


فیلم American Hustle قبل از اغاز اکران جهانی اش در کریسمس ، بصورت محدود از تاریخ ۱۳ دسامبر اکرانش را شروع می کند .


خلاصه داستان رسمی : داستان این فیلم بروی یکی از جذاب ترین و خیره کننده ترین رسوایی تاریخ ملت آمریکا نشسته است ، فیلم American Hustle در مورد یکی از بهترین جعل کننده ی آثار هنری Irving Rosenfeld با بازی Christian Bale می باشد که بهمراه همکار حیله گر و اغوا کننده ی بریتانیایی اش Sydney Prosser با بازی Amy Adams مجبور می شوند تا با سرسخت ترین مامور FBI بنام Richie DiMaso با بازی Bradley Cooper در موضوعی مهم همکاری کنند .Richie DiMaso این دو همکار را وارد دنیای زورمندان نیوجرسی و مافیایی می کند که هم اندازه که دلربا می باشند ، خطرناک نیز هستند . Jeremy Renner نقش Carmine Polito را بازی می کند ، یک اپراتور لطیف ، احساساتی و سیاسی نیوجرسی که ما بین جعل کنندگان آثار هنری و فدرال در تگنا قرار می گیرد . Rosalyn همسر غیرقابل پیش بینی Irving Rosenfeld با بازی Jennifer Lawrence می توان همان موضوعی باشد که ممکن است باعث سقوط دنیا شود . مانند فیلم قبلی David O. Russell ، این فیلم نیز از سبکی پیچیده و در عین حال ساده برخوردار است که جهات تاریکی دنیا و زیبایی زندگی را در کنار هم نشان خواهد داد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم