«مريل استريپ» بازيگر برگزيده جايزه اسكار در 2 فيلم جديد بازي مي كند.

«استريپ» قرار است جديدترين بازي خود در يك فيلم علمي – تخيلي به نام «اعطا كننده» (The Giver) را تجربه كند. «اعطا كننده» فيلمي به كارگرداني «فيليپ نويس» است كه «استريپ» در اين فيلم بازيگراني همچون «جف بريجز» و «برنتون توئيتس» را همراهي خواهد كرد.


اين فيلم با بودجه 25 ميليون دلاري درباره پسر جواني (توئيتس) است كه به عنوان دريافت كننده خاطرات انتخاب مي شود و براي يك «اعطا كننده» (بريجز) كه استادش است كار مي كند. استريپ نيز در نقش رئيس موسسه اي ظاهر مي شود كه جوانان را به عنوان دريافت كننده خاطرات آماده مي كند.

«استريپ» همچنين قرار است در درام اقتباسي «خانه خوب» (The Good House) در كنار «رابرت دونيرو» بازي كند.

«خانه خوب» درامي برگرفته از كتاب پرفروش «آن ليري» است كه «مايكل كانينگام» فيلمنامه آن را تنظيم كرده است. داستان فيلم درباره يك دلال املاك ملكي (استريپ) معتاد به الكل است دل در گروه دوست قديمي خود (دونيرو) مي دهد. اين اولين بازي «استريپ» و «دونيرو» پس از 20 سال بازي در فيلم «شكارچي گوزن» است.

«استريپ» به زودي در كنار «جوليا رابرتس» و «بنديكت كامبريچ» در فيلم «آگوست» روي پرده مي رود. او همچنين بازي در فيلم فانتزي «در جنگل» را پيش رو دارد. «دونيرو» به زودي با فيلم «آخرين لاس وگاس» روي پرده مي رود.


منبع:سینما خبر