قبلا اعلام شده بود که استیون اسپیلبرگ کارگردان فیلم American Sniper خواهد بود و بردلی کوپر نیز در این فیلم نقش کویس کیل کسی که بیشتر قتل را به عنوان یک تک تیر انداز در تاریخ ارتش امریکا دارد حضور خواهد داشت و دوکمپانی دریم ورکز و برادران وارنرز فیلم را تولید خواهند کرد . اما امروز اعلام شد که اسپیلبرگ و دریم ورکز از تولید این پروژه صرف نظر کرده اند و دیگر در این پروژه حضور نخواهند داشت و برادران وارنرز را برای تولید این پروژه ترک کرده اند.


دلیل ترک پروژه توسط اسپیلبرگ و دریم ورکز بودجه کم اختصاص یافته به این فیلم و زمان محدود فیلم عنوان شده استاسپیلبرگ اعلام کرده است که نمی تواند با این بودجه فیلم را تولید کند .

حضور
بردلی کوپر از همان زمان نگارش فیلم نامه در فیلم مشخص بود ولی در این زمان حضور وی نیز قطعی به نظر نمی رسد . در حالی که اسپیلبرگ دیگر خود را معطوف این پروژه نمی بیند به سراغ تولید فیلم Robopocalypse که بر گرفته از رمان علمی – تخیلی با همین نام اثردانیل ویلسون خواهد رفت و دلیلی برای تاخیر در ساخت این فیلم نمی بیند . به نظر میرسد تیرانداز مخوف باید برای تولید ساخته شدن به دنبال فردی دیگری برای نشستن بر صندلی کارگردانی بگردد .


منبع:خبرگزاری آریا فیلم