Save Me

2013_0507_saveme_hero1b_ca-jpg

ژانر:کمدی
محصول: آمریکا
زبان:انگلیسی
شبکه پخش: NBC
زمان هر قسمت : 20 min

در Save me با زنی خانه دار به نام بث هارپر آشنا می شویم .زنی خانه دار که در حومه شهر زندگی می کند و صفات اخلاقی ناخوشاند بسیاری دارد تا اینکه در اثر یک تصادف می میرد... یا تقریبا می میرد. بث تقریبا مطمئن بود که مرده بود اما هرچه که بود وقتی به دنیا برگشت کاملا عوض شد. او به درک جدیدی از خانواده و دوستان و اطرافیانش رسیده بود و البته این طور به نظر می رسید که پیام هایی را از سوی خدا دریافت می کند. و البته راز دیگری که در شخصیت جدید او دیده می شود این است که راز های مردم را می داند.
قبل از تصادف ،او با مشکلات زیادی مواجه بود . با همسرش مشکل داشت و او می خواست بث را ترک کند . دختری داشته است که بسیار نادرست تربیت شده و از نظر اجتماعی توانایی هایش بسیار کم است و بسیار هم بی ادب است. بث هم از این مشکلات بسیار رنج می برد. او مشکل شخصیتی نداشت اما به افسردگی شدید دچار شده بود تا اینکه در ان شب تا نزدیکی مرگ رفت و وقتی برخواست فکر می کرد که خدا او را حفظ کرده و او پیامبر است.

این موضوع برای یک سریال کمدی فرض سختی است و احتمالا پیش رفتن سریال با این فرض سخت خواهد بود.البته در سریال معلوم نیست که آیا واقعا بث با خدا در ارتباط است یا دیوانه شده. چون خدا دیده نمی شود و یا نشان نمی دهد که او مستقیما با خدا صحبت می کند. در قسمت هایی بث جزئیات زیادی را زندگی خصوصی عده ای می داند و حتی اگر این اطلاعات از جانب خدا نباشد پس حتما او از قدرت عجیبی برخوردار است.
جزئیات و حوادث سریال بسیار واقعی دیده می شوند و هیچ تخیلی در آن جلب نظر نمی کند.

بازیگران:

Anne Heche بازیگر نقش Beth harper
969717_548805275162951_806848599_n-jpg


Alexandra Breckenridge بازیگر نقش Carly
mv5bmtuwnzyzmjawmf5bml5banbnxkftztcwnjg1ndu1oq@@-_v1-_sx449_sy600_-jpg


Michael Landes بازیگر نقش Tom Harper
save-me-07-jpg

Madison Devenport بازیگر نقش Emily
mv5bmtkwnjy2nze4n15bml5banbnxkftztcwodg1ndu1oq@@-_v1-_sx449_sy600_-jpg
این مطلب بصورت اختصاصی برای " انجمن تخصصی رسانه کوچک " به نگارش درآمده و هر گونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع و درج لینک بلامانع می باشد.