شاید جورج کلونی بخشی از درآمد خود را برای وقت گذرانی با بانوان خرج کند، ولی بیشتر برگه های دسته چک خود را برای فعالیتهای جاسوسی اختصاص داده است.
بازیگر فیلم جاذبه به گاردین گفته بیشتر درآمدی را که از تبلیغات نسپرسو بدست آورده صرف ماهواره های جاسوسی برای مانیتور کشور سودان و رهبر این کشور عمر البشیر کرده است.

کلونی در این زمینه به گاردین گفت: بیشتر پول و درآمدی را که از طریق تبلیغات برای نسپرسو بدست می آورم، صرف هزینه های نگه داشتن ماهواره های جاسوسی در آسمان مزرهای شمالی و جنوبی کشور سودان و مانیتور عمر البشیر رهبر این کشور میکنم. او هر جایی برود تخت مانیتور دقیق ماهواره های من قرار دارد. من می خواهم او هم همانند من بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

این حرکت کلونی با نگاه طنزآلود او کاملا متفاوت است و پروژه ماهواره نگهبان بخشی از فعالیتهای جاسوسی او برای ردیابی ارتش و رهبر این کشور است.

بازیگر 52 ساله ماه مارس گذشته در تجمع مقابل سفارت سودان در واشنگتن توسط پلیس دستگیر شد. او به هافینگتون پست گفته بود، هدف همان است و در طول زمان ادامه خواهد داشت. شاید امروز به ثمر ننشیند ولی در آینده حتما موثر واقع می شود. این کاریست که باید تداوم داشته باشد.

گفته می شود کلونی شهرت خود را برای حمایت از کشتار انسانهای بیگناه در دارفور وام داده است. چرا که دارفور همواره شاهد بزرگترین بحران انسانی در جهان بوده است.

یاد آور می شود نسپرسو از 4 سال گذشته یکی از کمپانیهای بزرگ صادر کننده قهوه در سودان است که کلونی با دریافت دستمزد بالا ، تبلیغات آن را برعهده دارد.

منبع:سینما خبر