گروه بازیگری جدیدترین فیلم علمی/تخیلی Christopher Nolan بنام Interstellar هر روز کاملتر می شود و با توجه به محرمانه بودن تمام اطلاعات این پروژه ، بطور دقیق نمی توان اعلام کرد که در آینده ایا بازیگران بیشتری به این پروژه دعوت خواهند شد یا خیر . در روز گذشته اعلام کردیم که David Oyelowo از فیلم The Last King of Scotland و David Gyasi از فیلم Cloud Atlas به گروه بازیگری این فیلم که شامل Matthew McConaughey , Anne Hathaway , Jessica Chastain , Ellen Burstyn , Bill Irwin , Michael Caine , Topher Grace , Timothee Chalamet وMackenzie Foy می باشد ، اضافه شده اند .

اما حالا در جدیدترین اخبار خلاصه داستانی بطور رسمی از این فیلم منتشر شده است که به این شرح می باشد : در آینده ، دولت ها و اقتصاد های سراسر جهان سقوط کرده اند ، غذا کمیاب است ، سازمانی تحت عنوان NASA دیگر وجود خارجی ندارد و بخاطر تمام این موضوعات همگان قرن ۲۰ ام را سرزنش می کنند . یک چاله ی فضایی اسرار آمیز ناگهان باز می شود و با هرآنچه از NASA باقی مانده است به بررسی این واقعه می روند تا شاید در اخر امیدی برای نسل انسان وجود داشته باشد .

حتی خواندن این خلاصه داستان کوتاه هم حس شگفت انگیزی به شما خواهد داد و از انجا که این داستان به قلمChristopher Nolan می باشد بشدت منتظر هستیم تا ببینیم وی اینبار چه چیزی خلق می کند . فیلمنامه ی اولیه یInterstellar توسط برادر کریستوفر نولان بنام جاناتان نولان نوشته شد ، فیلمنامه ی جاناتان نولان ، براساس تحقیقات چند ساله ی شخصی بنام Kip Thorne نوشته شده است . Kip Thorne یک پروفسور بخش بیوگرافی فناوری ازدانشگاه کالیفرنیا می باشد و وی در حال حاضر مشاور فنی پروژه ی Interstellar می باشد .


فیلم Interstellar در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .منبع:خبرگزاری آریا فیلم