کمپانی بزرگ Paramount مدت طولانی است که سعی می کند تا فیلم کمدی Beverly Hills Cop را ادامه دهد ، تقریبا چهار سال می شود که این کمپانی بسراغ یک فیلمنامه ی تازه رفت و دو سال پیش نیز Brett Ratner به عنوان کارگردان پروژه معرفی شد اما دیگر پس از ان چیزی نشنیدیم و عاقبت Beverly Hills Cop 4 به گونه ای مانند Ghostbusters 3رقم خورد و اینگونه بنظر می رسد که فیلمهای بلک باستر دهه ی ۸۰ زیاد برای ادامه دادن و یا بازسازی شکل مناسبی ندارند .


اما حال اخبار جدیدتری بدستمان رسیده است که نشان می دهد کمپانی Paramount از نویسندگان فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol بنامهای Josh Appelbaum و Andre Nemec خواسته است تا فیلمنامه ای برایBeverly Hills Cop 4 بنویسند . در ابتدا قرار بود تا شبکه ی CBS یک سریال با این داستان بهمراه Brandon T. Jackson و Eddie Murphy را روانه ی تیلویزیون کند اما بنظر می رسد در تست نمایشی Paramount متوجه شد که این کار ارزش پرده هایی بزرگتر همچون سینماها را دارد .


جزییات زیادی از اینکه چه کسی کارگردان خواهد بود و یا داستان به چه سمتی خواهد رفت ، منتشر نشده است اما از همین ابتدای کار این پروژه چندان جلوه ی خوبی ندارد . همچنین خبری از Judge Reinhold نیست و هنوز مشخص نشده است که وی باز می گردد و یا خیر اما به احتمال فراوان Eddie Murphy را درقسمت چهارم خواهیم دید و داستان براساس کارکترAxel Foleyنوشته خواهد شد .

منبع:خبرگزاری آریا فیلم