مدیر و سخنگوی کمپانی Paradox Entertainment بنام Frederik Malmberg در آخرین بیانیه اش اعلام کرده است که تصمیم دارند تا نسخه ای بازسازی از فیلم The Legend of Conan را بسازند و یا آنرا ادامه دهند . برطبق گفته ی این کمپانی این فیلم بطور ۱۰۰ درصد ساخته خواهد شد و ستاره ی نسخه ی قدیمی اش Arnold Schwarzenegger نیز برای بازسازی جدید باز می گردد . این فیلم جدید همراه با ویژگی و افکت های CG و جلوه های ویژه ی بسیار خواهد بود .


براساس مصاحبه ای که Frederik Malmberg به تازگی انجام داده است ، اعلام کرده که با تیم Fast and the Furiousمشغول کار بروی فیلمنامه می باشند ، بدلیل اینکه آنها گروه موفقی برای سری فیلمهای Fast and the Furious بوده اند بسیار خوش حال می باشد که تجربه ی کار با انها را بدست اورده اند ، به عقیده ی کمپانی Paradox Entertainmentساختن فیلم های دنباله دار کار آسانی نیست و این گروه از پس اینکار بر امده اند بنابراین تنها کسانیکه از پس نوشتن فیلمنامه ی The Legend of Conan بربیایند ، این گروه هستند ، در ادامه ی مصاحبه می خوانید :” در صدر این گروهChris Morgan و Jeffery Kirschenbaum قرار دارند و Arnold Schwarzenegger نیز در کنار انها بسیار هیجان زده می باشد . ما داستان بسیار خوبی داریم و سرسختانه مشغول کار بروی فیلمنامه هستیم که کارکتر اصلی مخصوصArnold Schwarzenegger می باشد ، Arnold Schwarzenegger عقیده دارد که اگر ما با فیلمنامه ای درست و موفق شروع کنیم ، می توانیم تا قسمت های بعدی را هم بسازیم ، و من هم فکر می کنیم سریال Game of Thronesبستر مناسبی از داستان های این شکلی درست کرده است “.
پروژه ی به این بزرگی و یک داستان تاریخی تخیلی نیازمند یک کارگردانی می باشد که هم تجربه ی کافی برای این ژانر را داشته باشد و هم بتواند داستان را به خوبی نشان دهد ، Frederik Malmberg در جواب اینکه چه کسی بروی صندلی کارگردانی این پروژه خواهد نشست ، افزود :” Sven-Ole Thorsen (کارگردان نسخه های قبلی) بنظرم شخص مناسبی است . اما درکل این نسخه باید بسیار واقعیت پذیر تر باشد ، ما باید هم به نسخه های قبلی احترام بگذاریم و هم داستانی جدید و واقعی تر را بنمایش بگذاریم . هنوز برای انتخاب کارگردان زود است و باید فیلمنامه ای درست در دست داشته باشیم “.

اما داستان این پروژه به این صورت می باشد که ما اتفاقات پس از پادشاهی Conan را خواهیم دید ، او به نوعی از سرزمینش رفته است و مردم مدام می گویند آیا اون روزهایی که Conan در این سرزمین بوده است را بیاد می اوری ، و حالا وقتش می باشد تا او برگردد . او از پادشاه بودن خوش حال نیست ، بنابراین تصمیم می گیرد تا به روزهای نبرد برگردد . و در اخر این فیلم مخصوص Conan و Arnold خواهد بود .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم