درست پس از انتظاری یک سال و نیمی برای دانستن اینکه پروژه ی بعدی David Fincher بعد از The Girl with the Dragon Tattoo چه خواهد بود ، این کارگردان بزرگ بسراغ یکی از کتاب های Gillian Flynn بنام Gone Girlرفته است .دیوید فینچر در هفته های گذشته با انتخاب Ben Affleck برای نقش اصلی این داستان ، به گونه ای تایید کرد که Gone Girl بطور جدی فیلم آینده ی او خواهد بود ، و پس از ان جستجو برای بازیگر کارکتر اصلی زن آغاز شد . برای این کارکتر اسامی بازیگران بزرگی همچون Charlize Theron , Natalie Portman و Emily Blunt شایعه شده بودند و هر سه تای این بازیگران بدلایلی از لیست خارج شدند .


حال اخبار جدیدی از David Fincher منتشر شده است که بنظر می رسد از این به بعد باید Rosamund Pike را در این نقش مشاهده کنیم و همچنین امکان دارد تا Neil Patrick Harris و Tyler Perry به پروژه اضافه شوند . داستان کتابGone Girl در مورد زنی می باشد که در پنجمین سالگرد ازدواجش گم می شود و شوهر ترک کرده اش به عنوان مظنون اصلی شناسایی می شود . Ben Affleck قرار است تا نقش این همسر را بازی کند ، براساس اخرین اخبار Rosamund Pike نیز برای نقش این عروس گمشده انتخاب شده است .


در این داستان که این زن گمشده باید سنی حدود ۳۰ سالداشته باشد بازیگران دیگری همچون Abbie Cornish و Olivia Wilde برسر زبان ها امدند اما در اخر Rosamund Pikeنقش را بدست گرفت . این بازیگر در این اواخر در فیلم Jack Reacher در مقابل Tom Cruise قرار گرفته بود و در جدیدترین فیلم Edgar Wright بنام The World’s End نیز حضور دارد .


علاوه براین در اکثر خبرگزاری ها اعلام شده است که ستاره ی سریال How I Met Your Motherیعنی Neil Patrick Harris و همچنین Tyler Perry برای نقش های مکمل زیر ذره بین David Fincher قرار دارند . چندان جزییاتی از کارکترهای این دو بازیگر منتشر نشده است و حتی حضور اسم Neil Patrick Harris در این میان کمی با ارزش های David Fincherمغایرت دارد .
منبع:خبرگزاری آریا فیلم